Задіюйте самоконтроль: Любовний гороскоп на 12 жовтня

0
53

12 жовтня, довіртеся своїм почуттям і поривам – серце обіцяє бути мудрішими, ніж голова. Є шанс черговий раз переконатися в тому, що не все можна прорахувати наперед і осягнути логікою, особливо в любові. Зірки дарують рідкісну можливість налаштуватися на хвилю іншої людини і змусити ваші серця битися в унісон. Однак не забувайте хоча б про мінімальний самоконтроль і почуття міри – коли п’єш вино любові, треба дещо залишати в бокалі.

Овен

Що б не сталося завтра між вами, воно лише ще більше зблизить вас. Саме про таку пару, як ви в цей день, пані в ЗАГСах кажуть «І в горі, і в радості бережіть один одного». Ось ви завтра і бережете. Причому щиро, від усієї душі і з превеликим задоволенням.

Телець Ви завтра випромінюєте радість, оптимізм і впевненість, тому навколо вас збирається дуже багато людей – просто щоб погріти свої душі об вашу енергетику. Не роздавайте все до останнього, принесіть хоч трохи вашій другій половинці. Зрештою, їй ваше тепло набагато потрібніше, ніж присутнім навколо вас стороннім людям.

Близнюки

В цей день вам варто допомогти вашій коханій людині в чомусь, навіть якщо вона допомоги не потребує. І, найголовніше, не просіть ніякої подяки за свій відважний і благородний вчинок. Кращим «спасибі» стане для вас той факт, що все у вашої половинки вийде.

Рак завтра вам буде дуже везти в азартних іграх. Цим можна скористатися. Запросіть вашу кохану людину в парк атракціонів і виграйте їй багато-багато м’яких іграшок, машинок або кульок. Втім, можна не бути дріб’язковими і спробувати зіграти на гроші. Тільки пам’ятайте, що ризик програти є завжди, навіть в такі вдалі дні.

Лев завтра ви з вашою коханою людиною будете відчувати себе особливо легко і невимушено. У вас не буде затримок в розмові, взаємонепорозумінь, пошуку тем і розбіжностей. Ви відчуєте себе розумною, ерудованою і цікавою людиною. Ваша половинка буде про вас тієї ж думки. Втім, як і про себе.

Діва

Якщо завтра вам важко буде пояснити що-небудь вашій коханій людині словами, спробуйте зробити те ж саме за допомогою пісні. Нехай мелодія створить потрібний настрій, а слова доповнять думку, зроблять її більш досконалою і завершеною. Можливо, так йому стане зрозуміліше?

Терези Як би складно не було вашій коханій людині, їй простіше від того, що ви її чекаєте, ви вболіваєте за неї всім серцем. Особливо завтра. Можна вірити або не вірити в біоенергетику, але якщо в цей день ви схрестите пальці і загадаєте: «Нехай у нього все вийде», — то у нього дійсно все вийде!

Скорпіон завтра вашій коханій людині не пощастить у чомусь дуже сильно і відчутно, тому він буде досить серйозно злитися на весь світ і на вас зокрема, оскільки ви є одним з найбільш близьких до нього представників цього світу. Постарайтеся перенести це мужньо.

Стрілець завтра вам буде непросто зважитися на якийсь відповідальний вчинок, який цілком може змінити ваше особисте життя в кращу сторону, тому що ви будете боятися того, що зміни відбудуться все ж в гіршу. Втім, хто не ризикує, той не п’є шампанського.

Козеріг Очевидно, в цей день Козерогам належить багато і плідно спілкуватися поза домом, але спілкування буде носити сімейно-прикладний характер. Зірки не рекомендують відволікатися на сторонні теми – навряд чи обговорення ціни на нафту наповнить ваш сімейний бюджет нафтодоларами. Навіщо втрачати дорогоцінний час даремно?

Водолій

Цілком відповідний день (точніше – вечір), щоб у чомусь зізнатися. Можна – в любові. Можна – в тому, що це ви з’їли все варення, і ваш покараний за це двадцять років тому молодший брат був зовсім невинний. Не зможете нічого згадати – придумайте.

Риби

Проявіть максимум тепла і участі по відношенню до вашої половинки. Ви навіть уявити собі не можете, як їй потрібні зараз ваші підтримка і небайдужість до її проблем. Вона ні за що вам не скаже, що у неї щось не так – а ви і не питайте. Просто будьте завтра трохи лагідніше, ніж зазвичай.

Загрузка...