Загадкова смерть матері та її синів на Херсонщині. “Ми спілкувалися за кілька днів до їхньої поїздки на відпочинок у Скадовськ”

0
95

34-річну Ольгу Буніну з синами 9 і 7 років знайшли мертвими в орендованій квартирі у Скадовську 8 липня.

Знайомі 34-річної Ольги Буніної з Херсону, яку разом із синами знайшли мертвими в орендованій квартирі, не вірять у вбивство і самогубство. Ольга любила дітей. Будувала плани на майбутнє. Тому не могла отруїти 9-річного Лева і 7-річного Микиту, а потім вкоротити віку собі. Про це розповіла подруга Ольги Олена Некроткова, передають Патріоти України з посиланням на Gazeta.uа.

“Ми спілкувалися за кілька днів до їхньої поїздки на відпочинок у Скадовськ.

Ольга все ретельно планувала, аби були гарні умови для проживання, щоб діткам комфортно. Мала повернутися перед днем народження мого сина, якого називала своїм. Він же говорив, що Оля – фея. Ніколи не повірю, що Оля могла б так вчинити. У її житті вже була одна історія. Її хлопець, перше кохання, покинув і пішов до іншої. Через деякий час він загинув. А Оля продовжувала спілкуватися з його мамою.

Навіть коли уже мала дітей – ходили разом у гості. Чомусь після того розриву нічого з собою не зробила. Коли чоловік зник 5 років тому, поїхав в Москву, не писав, не дзвонив і не допомагав фінансово – теж не здалася.

Переїхала з Олешок у Херсон. Будувала бізнес, виховувала синів, мала нові романтичні стосунки”, – розповіла жінка.
Те, що саме колишній чоловік знайшов їх мертвими – вважає дивним. “Батько, який не цікавився синами – раптом захотів їх побачити, поїхав шукати в чуже місто. Це насторожує. Ще такий нюанс у експертизі – діти померли на 2 години раніше. Не вірю, що Оля за цим спостерігала. А потім один за іншим одягала на голову пакети, замотувала скотчем навколо шиї і прогризала”, – додала жінка.

Сподівається, що слідство з’ясує всі обставини. І знайде винуватців смерті подруги та її синів.

Джерело

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...
-->