Закарпаття стає українським Тайванем: відкрито 4 заводи з виробництва електроніки – мобільні телефони, медіаплеєри та комп’ютерна техніка

0
0

Ukraine Now

Закарпаття стає українським Тайванем: транснаціональні корпорації відкрили на Закарпатті вже четвертий завод з виробництва електроніки

✅ На новому заводі складатимуть мобільні телефони, медіаплеєри та комп’ютерну техніку для експорту до ЄС
✅ 2000 робочих місць
✅ Площа 20 700 квадратних метрів
✅ Загальний обсяг інвестицій 75 мільйонів доларів.

Сьогодні 15 березня, американська компанія Jabil відкрила нові виробничі потужності в Ужгороді, що збільшують потужності заводу вдвічі.
Як повідомляє прес-служба компанії, завдяки новому виробництву кількість працівників на українському заводі поступово збільшиться з нинішніх 3 до 5 тисяч.

Завдяки новому виробничому майданчику на 20,7 тис. кв. м, будівництво якого почалося в січні 2018 року, загальна площа високотехнологічного виробництва зі складськими приміщеннями становить 46,6 тис. кв. м.

Урочиста церемонія відкриття нового виробництва відбулася за участю Президента Петра Порошенка.

Це вже четвертий завод з виробництва мікроелектроніки на Закарпатті.

✅ У 2008 році американська компанія Jabil перенесла на Закарпаття з Китаю частину виробничих потужностей. В результаті в 2008 році Європа вперше побачила мобільні телефони під маркою Nokia з позначкою made in Ukraine.

✅ У 2008 році сингапурська корпорація Flextronics International теж перенесла виробництво електроніки з Китаю на Закарпаття. В Мукачево був побудований завод електроніки

Але в зв’язку зі світовою кризою, завод законсервували та відкрили тільки в 2012 році.

✅ На початку 2018 року завод Flextronics International відкрив поруч із заводом в Береговому другий завод електроніки

✅ 15 березня 2019 Jabil відкрив другий завод електроніки під Ужгородом

Таким чином на Закарпатті вже працює 4 заводи, які випускають сучасну електроніку та на яких працює вже близько 10 тисяч людей.
Корпорація Jabil планує в найближчому майбутньому збудувати ще один завод електроніки на Закарпатті.

Причини перенесення виробництва електроніки з Китаю на схід Європи криються в першу чергу у географії: продукцію в Західну Європу звідти доводиться везти 30 днів, тоді як, скажімо, із Західної України – всього 2-3 доби.

Ужгородський завод Jabil – частина однієї з найбільших в світі корпорацій з контрактного виробництва електроніки Jabil Circuit, Inc.

У світі у корпорації 120 заводів. Завод в Ужгороді входить в категорію мегасайт (від трьох тисяч співробітників).
Таких в Європі всього три.

Український завод має повний цикл виробництва, починаючи з дизайну. 65% виробництва – телеком-замовник. 3% – авто. Решта – різна електроніка.

Link

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Actionteaser.ru — тизерная реклама