«Закінчилася «епоха кумів» і почалася «епоха сватів»: Гончаренко з трибуни Ради змусив Зеленського «ховати» очі (відео)

0
6510

Депутат від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко жорстко розкритикував з трибуни Верховної Ради призначення Івана Баканова главою СБУ. Свій виступ Гончаренко оприлюднив в YouTube, передають Патріоти України.

У четвер, 29 серпня, нова Верховна Рада України в перший день своєї роботи, серед іншого, призначила главу СБУ. Прогнозовано даний пост очолив Баканов. 319 депутатів віддали за нього свої голоси. Гончаренко, як і «Європейська солідарність», були проти цієї кандидатури. Депутат з трибуни ВР пояснив причини. «Я хотів би з цієї трибуни нагадати програму кандидата в президенти Зеленського: «Підставою для призначення стануть розум, освіта, талант і совість, а не те, що разом хрестили дітей». А які ж такі заслуги є у пана Баканова? Він відомий офіцер спецслужб? Він бойовий офіцер, який воював за Україну? Ні! Це сусід Володимира Олександровича ще з дитинства. Це генеральний директор «кварталу 95». Вибачте, а кого ми зараз вибираємо? Главу служби безпеки України або главу служби безпеки «95-го кварталу»? Нам говорили, закінчилася епоха кумівства! А що, почалася епоха сватання? З ким разом «Сватів» знімали? Або епоха сусідства, хто хороший сусід? Гарне питання, і, на мою думку, відповідь очевидна», — заявив Гончаренко.

Судячи з відео, Зеленському було вкрай неприємно слухати виступ депутата «Європейської солідарності». Він навіть рукою прикривав очі.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...
-->