Зеленський поставив Путіну жорсткий ультиматум, ситуація критична: “До кінця року…”

0
0

Володимир Зеленський і його команда дали російській стороні півроку на те, щоб домовиться про початок переговорів в «нормандському форматі»

Про це голова МЗС Вадим Пристайко розповів в інтерв’ю «Радіо Свобода», відповідаючи на питання журналіста про те, скільки президент України Володимир Зеленський дає часу на організацію і домовленості для зустрічі зі своїм російським колегою Володимиром Путіним.

«Я б залишав недовгий термін, наприклад, до кінця року. Правда, час спливає. Ми говорили про це влітку, ми мали на увазі півроку для того, щоб зустрітися і далі вжити заходів, подивитися, якщо потрібно провести остаточну зустріч, щоб вирішити», – розповів міністр.

Він зазначив, що з кожним днем ​​часу для організації переговорів стає все менше. При цьому Пристайко вважає, що пересувати терміни не можна.

«Я все одно не бачу більшого терміну, ніж півроку для того, щоб зрозуміти остаточно, що те, що п’ять років наші попередники намагалися зробити, більше просто не працює», – підкреслив глава МЗС.

Він додав, що якщо Україна і Росія так і не зможуть домовитися про зустріч, потрібно «чесно сказати народу, що п’ять років “мінського процесу” не дали результатів». Після цього Київ повинен буде зосередитися на пошуках іншого формату переговорів, погодивши свій план із західними партнерами.

«Якщо і це не спрацює, тоді наша держава повинна визначити для себе, прийнятний шлях розвитку. Може бути “кіпрський варіант” розвитку, коли держава знає, що окупант “відрубав” територію, але все одно, незважаючи на це, знаходить в собі сили розвиватися і рухатися в тому напрямку, який ми, більшість нашого народу, вибрали для себе», – пояснив міністр.

Раніше в офісі Володимир Зеленського розповіли, чому той не бажає спілкуватися з пропагандистами з Росії.

Позицію президента озвучив глава офісу українського лідера Кирило Тимошенко.

За словами, Кирила Тимошенко, це принципова позиція Зеленського. Тому жоден російський журналіст не отримав акредитації на прес-марафон глави України.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...
-->