Зеленського попередили про фатальну помилку, Путін в дамках: «грядуть складні часи»

0
0

Президент Росії Володимир Путін опинився в сприятливому середовищі через скандали в Україні

Зовнішньополітичне середовище для російського президента Володимира Путіна є дуже сприятливим, в тому числі, з огляду на нинішні відносини Києва з західними партнерами.

Таку думку висловив звільнений з посади секретаря РНБО України Олександр Данилюк в інтерв’ю Lb.ua.

«Візьмемо хоча б посил Трампа про доцільність вирішення проблем прямим спілкуванням Зеленського з Путіним. До того ж, ще є і скандал в Сполучених Штатах, в який Україна, на жаль, виявилася залучена, тому це теж не сприяє твердості нашої позиції», – зазначив політик.

За його словами, для того, щоб вийти з цієї ситуації, українські дипломати повинні показати злагодженість команди і професіоналізм.

«Непроста ситуація і в Європі: Brexit, зміна лідера в Німеччині, внутрішні проблеми у Франції. І публікація стенограми стала ще однієї великою краплею дьогтю. У будь-якому випадку, такого роду розмови повинні залишатися конфіденційними. Точка», – сказав екс-секретар РНБО.

Також раніше повідомлялося, що у Володимира Путіна відкрито погрожують Україні повною окупацією. Чергова божевільна заява прозвучала в ефірі пропагандистського федерального телеканалу Росія 1.

Зокрема, топ-пропагандист Володимир Соловйов заявив, що Москва не має наміру йти на компроміси з Україною та повертати їй контроль над кордоном на Донбасі.

владимир путин

Більше того, один з головних адептів Кремля нахабно пригрозив, що кордони України можуть звузитися до території Львівської області

Безглузді погрози Володимир Соловйов став озвучувати після заяви В’ячеслава Ковтуна, який називає себе українським експертом. Той, зокрема, заявив, що президент країни-агресора Володимир Путін нібито готовий на компроміс з Україною і на повернення Києву контролю над кордоном.владимир путин, мотоцикл

Нагадаємо, що Володимир Соловйов в ефірі федерального телеканалу відкрито погрожує Україні окупацією. Минулого тижня один з головних російських пропагандистів заявив, що Кремль скоро дочекається часу, коли нібито «трупи всіх українських патріотів будуть плавати в річках».

До подібних погроз одного з головних адептів Володимира Путіна підштовхнули слова політичного експерта Андрія Окари про те, що в політичному співтоваристві України зараз вичікують моменту, коли позиції правлячої партії «Слуга народу» і президента Володимира Зеленського різко ослабнуть

«Зараз в Україні є улюблена гра-сидіти і чекати, коли по річці пропливе «труп ворога»», – видав Соловйов, зробивши відсилання до відомої китайської приказки.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...
-->