«Жеремо вlскі за 2 долара, а к0р0навіруsа боїмося!» — Комаровський ж0рстк0 вuсловився про панічних українців

Відомий в Україні лікар-педіатр Євген Комаровський різко висловився з приводу паніки через епідемію коронавіруса Covid-19. На його думку, зараз необхідно просто дотримуватися простих правил безпеки і залишатися поінформованим щодо хвороби.

В ефірі «Свободи слова» з Савіком Шустером Комаровський заявив, що основна причина паніки — боязнь людьми всього невідомого.

«Люди знають, що таке кір, дифтерія, правець, автомобільна аварія, фальсифікований алкоголь. У всьому цьому ми величезні експерти. Але ми не дуже розбираємося з коронавірусів, тому нам якось страшнувато. Особливо, якщо з кожної праски нам розповідають який це кошмар», — розповів лікар.

Також він розкритикував владу за те, що в інформаційній політиці утворився величезний пробіл. Мовляв, політичні сили замість об’єднання і пояснення ситуації, продовжують з’ясовувати стосунки між собою.

«Давайте кожен політик запитає: «Як я можу допомогти?». Розвісили листівки, у нас же є наочна демонстрація: давайте порівняємо кількість листівок перед виборами і зараз. Не з залякуванням, а з конкретною інформацією», — запропонував Комаровський.

ЧИТАЙТЕ:

За його словами, необхідно дотримуватися правил безпеки — не відвідувати людні місця, мити руки, уникати недовареного м’яса і риби і так далі. Крім того, необхідно максимально ізолювати групу ризику — людей похилого віку.

На завершення Комаровський пройшовся по нелогічності української свідомості — мовляв, відомих небезпек ніхто не боїться, а навколо коронавируса паніка.

«Ми живемо в країні, в якій немає сироватки проти дифтерії, правця і ботулізму, але у нас паніка з приводу коронавируса. Ми купуємо консерви на базарах і їх не боїмося. Ми жрем віскі за ціною в 2 долари і цього не боїмося», — підсумував Комаровський.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

«Жеремо вlскі за 2 долара, а к0р0навіруsа боїмося!» — Комаровський ж0рстк0 вuсловився про панічних українців