ЗСУ призвели кораблі і винищувачі в бойову готовність, чути постріли і вибухи: що відбувається

0
0

Кораблі морського компонента Об’єднаних сил за сигналом тривоги здійснили вихід з пункту базування в певний район акваторії моря””ЗСУ призвели кораблі і винищувачі в бойову готовність, чути постріли і вибухи: що відбувається”
В акваторії Азовського моря стріляла армійська, штурмова авіація, а також винищувачі. джерело

Так керівництво ВМС проводило навчання, які призначалися для підтримки дій кораблів ВМС та Державної прикордонної служби України із складу Об’єднаних сил.

Загрузка…

“Кораблі морського компонента Об’єднаних сил за сигналом тривоги здійснили вихід з пункту базування в певний район акваторії моря. В ході виконання спільних заходів відпрацьовувалися питання відбиття повітряного нападу кораблями, підтримки авіацією дій корабельно-катерній угруповання і ведення вогню штатного озброєння кораблів надводної цілі”, — відзначає керівництво.

>

Кораблі маневрували і шикувалися в різні бойові костюми — ордер протиповітряної оборони, похідний стрій кильватерной, бойовий стрій фронту.


Підсумком тренування стала чудова злагодженість кораблів і авіації, кажуть у штабі ООС.

Варто нагадати, що На полігоні в Житомирській області десантники протестували і провели стрілецькі випробування на міцність українського бронеавтомобіля “Козак-2”: найближчим часом його планують відправляти у Десантно-штурмові війська ЗСУ.


Як стало відомо, на 15-тонний броньовик з колісною формулою 4х4 встановлений турбодизельний двигун Iveco об’ємом 5,9 л і потужністю 279 к. с. Корпус броньовика цілком складається із зварених сталевих листів.

Армійський позашляховик перевірили на прохідність на танкодромі (у тому числі з подоланням водної перешкоди), після чого відкрили по ньому вогонь з автоматів, кулемету Калашникова та снайперської гвинтівки, в ході чого перевірили броню і захисне скло вікон. Спостереження за випробуваннями проводив командувач ДШВ генерал-лейтенант Михайло Забродський.