10 хвилин тому! Кондратюк влупив – Медведчук побілів. Вигнали – просто в Раді. Марченко в паніці – бунт!

Новини

Росіяни вбили на сході двох українських воїнів-захисників України, і сьогодні ж російський злочинний андон – екс-президент РФ Мєдвєдєв в розмові з г-ном Медведчуком висловив підтримку ОПЗЖ у зв’язку з закриттям трьох проросійських каналів, пише на своїй сторінці у Фейсбуці Ігор Кондратюк.

Це – не гібридна війна, це – регулярне приниження Росією і її сателітом в Україні ОПЗЖ усіх свідомих українських громадян… Ще раз. Країна-агресор висловлює підтримку парламентській партії ВР, регулярно вбиваючи українців!!! Це демократія? Це 21-е століття? Чи це грьобане дике тупе безправне середньовіччя, в якому хочуть жити ОПЗЖ і його виборці, і тягнуть туди усіх нас! Заборонити цих антиукраїнських кретинів за колаборацію з агресором, як колись було заборонено злочинну Компартію України – зазначив він.

В свою чергу, після запровадження санкцій проти трьох телеканалів Київ повинен розуміти, що Москва захищатиме свої інтереси, говорить глава українського МЗС.

“Думаю, що саме зараз у них є справи більш нагальні, але, безумовно, вони цього не забудуть і відповідь прилетить. Але я думаю, що ми повинні підходити до цього питання як зріла держава. Так чи інакше, нам Росія найгірше, що могла, вже зробила, незаконно окупувавши наші території”, – сказав міністр в інтерв’ю Радіо Свобода.

На думку очільника МЗС, після запровадження санкцій проти трьох каналів Київ повинен розуміти, що Москва захищатиме свої інтереси.

“Тепер ми повинні бути готові до щоденної боротьби і повинні розуміти, що жорстко захищаючи свої інтереси, у відповідь прилетить. І ми повинні бути готові до цього. Де прилетить, коли, як – я цього зараз не знаю. Але ми працюємо над тим, щоб всі органи державної влади та суспільство були готові відбити удар, який буде завдано Росією”, – підкреслив Кулеба.

В свою чергу, у Києві вчора біля будівель телеканалів “Наш” та “Інтер” провели акції протесту з вимогою закрити їх слідом за каналами 112, Newsone та Zik, які потрапили під санкції.

Акцію біля “Інтера” анонсував голова партії “Братство” Дмитро Корчинський на своїй сторінці в Facebook.

Як пише “Страна”, акцію біля телеканалу “Наш” провели представники націоналістичних рухів, у тому числі С14 на чолі з Євгеном Карасем.

“На цей раз, на відміну від попереднього, вони з мікрофонами і звуковою апаратурою. Виступають по черзі. Карась запевняє протестувальників, що Віктор Медведчук зовсім скоро купить телеканал”, – йдеться в повідомленні.

Карась закликав журналістів телеканалу звільнитися, щоб “очистити свої душі”.

Обидві акції швидко закінчилися.

Нагадаємо, 2 лютого президент України Володимир Зеленський своїм указом запровадив санкції строком на 5 років щодо Тараса Козака – бізнес-партнера і депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука, а також щодо телеканалів, що належать йому, – “112 Україна”, NewsOne і ZiK.

Санкції проти телеканалів передбачають блокування активів, запобігання виведенню капіталів за межі України, зупинення виконання економічних і фінансових зобов’язань, анулювання або зупинення ліцензій.

3 лютого президент України Володимир Зеленський прокоментував рішення про запровадження санкцій проти телеканалів (112 Україна, NewsOne і ZIK). За його словами, Україна рішуче підтримує свободу слова, а не пропаганду, що фінансується країною-агресором, яка підриває країну на шляху до ЄС і євроатлантичної інтеграції.

5 лютого міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що запровадження санкцій проти телеканалів 112, NewsOne і ZIK стало початком звільнення території України – Донбасу і Криму.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий