13-річний українець уславився героїчним вчинком у Дніпрі: “Люди дуже сильно кричали, це було дуже страшно”

У Дніпрі 13-річного школяра рятувальники нагородили за те, що допомагав поліції та волонтерам після ракетного удару по багатоповерхівці на житломасиві Перемога.

Про це йдеться у сюжеті Суспільного.

“У той день я поїхав на велосипеді кататися, і коли я повертався додому, був у 500 метрах від зруйнованого будинку, і при мені в будинок влучила ракета. Люди кричали, особливо вразило те, що дуже сильно кричали під завалами, це було дуже страшно”, – згадує школяр Тимофій Потеряйло.

Тимофій кинувся до будинку, допомагав поліцейським не пускати людей до місця прильоту та забороняв фотографувати. У цей момент хлопцю намагалася додзвонитися мама.

Зв’язку не було, у нас коли сирена, зазвичай зникає зв’язок. Дві години я не знала, де він. Потім я зрозуміла, що він десь там”, – каже мама Тимофія Олександра Потеряйло.

У той час на місце події прибули перші машини рятувальників.

“До мене приходить жінка в сльозах, що у неї син жив на другому поверсі, я передав цю інформацію пожежним, потім був чоловік, у нього все обличчя у крові, я підійшов, відвів його до медичної допомоги”, – загадує хлопчик.

Коли приїхали волонтери, Тимофій став разом з ними розвантажувати їжу та воду. Наступного дня хлопець уже готував для травмованих, поліцейських та рятувальників.

Хлопець разом з мамою приходив на місце трагедії три дні поспіль, поки тривала пошуково-рятувальна операція.

“Разом з іншими волонтерами підносив чай, показував дорогу волонтерам, куди пройти, одному чоловіку стало зле, він підскочив до поліції, швидка забрала цього чоловіка”, – розповів начальник управління персоналом ГУ ДСНС в області.

Зараз, після пережитого, Тимофій думає над тим, щоб у майбутньому стати рятувальником.

 

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN