15 хвилин тому! Розмова Зеленського та Байдена — вже відбулася. Про що говорили?

Байден запевнив Зеленського у миттєвій та рішучій реакції на агресію РФ.

Президент США Джо Байден та Президент України Володимир Зеленський поспілкувалися в телефонному режимі з приводу безпекової ситуації навколо України. Пише korupciya

Про це повідомляє сайт Білого дому.

“Президент Байден підтвердив відданість Сполучених Штатів підтримці суверенітету та територіальної цілісності України. Президент Байден чітко дав зрозуміти, що Сполучені Штати миттєво та рішуче, разом зі своїми союзниками та партнерами, відреагують на будь-яку подальшу агресію РФ проти України. Лідери двох країн погодилися з важливістю продовження дипломатії та стримування у відповідь на військове нарощування Росії на кордонах України”, – йдеться у заяві Білого дому.

Президент України у Твітері зазначив, що мав годинну розмову з Джо Байденом.

“Говорили про безпеку, економіку, наявні ризики, санкції та російську агресію. Деталі згодом”, – написав він.

Раніше президент США Джо Байден під час розмови з російським лідером Володимиром Путіним у суботу попередив його про готовність Заходу реагувати швидкими, суворими й рішучими діями на будь-яку подальшу агресію з боку РФ проти України.
Про це йдеться в офіційному повідомленні Білого дому за результатами переговорів.

“Президент Байден дав чітко зрозуміти, якщо Росія здійснить подальше вторгнення в Україну, Сполучені Штати разом з нашими союзниками й партнерами дадуть рішучу відповідь і запровадять проти Росії швидкі й сурові наслідки”,- зауважується в документі.

При цьому, глава Білого дому вкотре наголосив, що можлива нова агресія РФ проти України призведе до масових людських страждань, а також погіршить становище самої Росії.

Водночас президент Байден зазначив, що Сполучені Штати залишаються готовими до дипломатичного діалогу – в повній координації із союзниками й партнерами. Однак, підкреслили в Білому домі, Сполучені Штати “однаково готові й до інших сценаріїв”.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )