+15 вдень і 17 морозу вночі: Наталка Діденко розповіла про погоду в середу, 24 лютого

Новини

В середу будуть контрастні температури

Погода в лютому здивувала не тільки українців, а й синоптиків. Такого сильного морозу і рясних снігопадів не було вже давно. Цей тиждень почався з потепління, але воно не тривало довго. Якою ж буде погода в середу, 24 лютого спрогнозувала синоптик, ведуча прогнозу погоди Наталка Діденко у себе в facebook.

Синоптик обіцяє найтеплішу погоду жителям західних областей. Там протягом дня стовпчики термометра підвищаться від + 7 до +12, а на Закарпатті та Прикарпатті буде місцями й зовсім +15 градусів.

А ось вночі в східних областях можливо і -17 градусів морозу, вдень же буде до – 7 градусів.

На решті території країни вдень повітря прогріється до 0 градусів, крім південних регіонів, де буде +1…+ 4 градуси. Більше, за словами синоптика, пощастить жителям окупованого Криму.

Залежно від температури повітря, атмосферний фронт принесе в Україну різні види опадів – сніг, мокрий сніг або ж у вигляді дощу.

Без істотних опадів 24 лютого буде на сході, крайньому заході та в більшості південних областей.

Оскільки нещодавно сніг став швидко танути через потепління, а потім знову похолодало, на дорогах і тротуарах знову буде ожеледиця і снігова каша.

У столиці України середина робочого тижня пройде з опадами у вигляді снігу. Синоптик попереджає, що ситуація на дорогах може ускладнитися, тому потрібно бути обережними. Денна температура повітря сягатиме 0 градусів.

Діденко обіцяє, що незабаром потепління відновитися, очікується поступове підвищення температури повітря.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий