16 кг золота, десятки мільйонів гривень і тонна сигарет: Двох співробітників посольства України в Польщі спіймали на гарячому

Новини

Двоє співробітників посольства України в Польщі попалися на контрабанді

У двох дипломатів з Посольства України в Польщі під час обшуків виявили 16 кг золота, десятки мільйонів гривень і тонни контрабандних сигарет. Ведеться слідство.

Сьогодні, 1 березня, стало відомо, що у двох дипломатів з Посольства України в Польщі під час обшуків виявили 16 кг золота, десятки мільйонів і тонни контрабандних сигарет. Ведеться слідство. Також перевіряється зв’язок дипломатів з чиновниками з інших відомств. Про це повідомляє Діалог.UA з посиланням на ГБР і СБУ.

Відзначається, що водій з посольства, а також один із секретарів представництва займалися контрабандою товарів. При цьому невідомо, чи було в курсі їх безпосереднє керівництво. Підкреслюється, що для своєї роботи вони використовували службовий мікроавтобус і дипломатичні посвідчення, які дозволяють проходити митний контроль за скороченою процедурою.

Повідомляється, що в схемі брало участь ще двоє людей. Один також працював в посольстві, але на момент перевезення не сидів у мікроавтобусі, другий працює на території України. Коли їх затримали, в мікроавтобусі було близько тонни сигарет на суму в 1,5 млн гривень. Також 16 кг золота і більше 250 тис. Доларів в різній валюті.

Діалог

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий