2 ефективні тренування, які допомагають підтягнути м’язи живота та не займуть багато часу

Позбутися животика — непросте завдання.

Жир, який накопичується в області талії, змінює наш гормональний фон і буквально змушує організм активніше запасати калорії у вигляді небезпечного білого жиру, інформує Ukr.Media.

Правильне харчування, достатній сон, зниження рівня стресу — все це важливі фактори боротьби із надмірною вагою, але без тренувань все-таки не обійтися.

Розповідаємо, які прості і дуже ефективні вправи ви можете робити вдома і присвячувати їм всього 5-10 хвилин в день.

№1 — Мінус 3 сантиметри за 7 хвилин

Нещодавнє дослідження підтвердило: тренування, яке забере всього 7 хвилин на день, допоможе зменшити об'єм талії на 3 сантиметри — всього за місяць.

В експерименті взяли участь 29 осіб, дослідники розділили їх на дві групи. В обох групах добровольці дотримувалися дієти, але половина з них додатково виконували фізичні вправи, а друга половина — ні.

Зрештою ті учасники дослідження, які щодня виконували спеціальне 7-ми хвилинне тренування, за місяць додатково втратили до 3 см об'єму талії і 2 кг жирових відкладень. Крім того, загальна частка жирової тканини в організмі зменшилася на 2,1%.

Що ж за вправи виконували учасники дослідження? У першу чергу це навантаження з використанням власної маси тіла: стрибки, нахили, віджимання. Також автори дослідження рекомендують присідання, а також повороти корпусу. Між підходами варто робити перерви по 10 секунд. Також рекомендовано поступово збільшувати навантаження, а через кілька місяців вправ переходити до занять з додатковою вагою, наприклад, з гантелями.

№2 — Просто втягніть живіт!

Згадайте, коли ви намагаєтеся одягнути вузькі штани, ви втягуєте живіт? Ляжте на спину, витягніть ноги — і постарайтеся як можна сильніше втягнути живіт. Затримайте його втягнутим на 5 секунд, потім розслабте м'язи. Робіть 5 підходів, після чого відпочиньте протягом хвилини і почніть знову.

Щоб переконатися у правильності виконання вправи, покладіть руки на нижню частину живота: якщо ви все робите правильно, ви відчуєте, як живіт скорочується.

Ще одне важливе зауваження: не затримуйте дихання, коли втягуєте живіт, продовжуйте дихати, одночасно напружуючи м'язи преса.

Ще одна перевага цієї вправи: вона допомагає зміцнити не лише м'язи преса, але і підтримати м'язи попереку. Щоб досягти найкращого результату, радимо поступово довести час, коли ви тримаєте живіт втягнутим, до 10 секунд — і тренуйтеся 3-5 разів щодня.

Тож якщо, у вас немає настрою на довгі тренування або походи в тренажерний зал, почніть з малого. І два тренування, які ми описали вище будуть гарним початком.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

2 ефективні тренування, які допомагають підтягнути м’язи живота та не займуть багато часу