20 хвилин тому! Київ працює над сценарієм – Кулеба наголосив РФ займатись своїми справами. Не дозволити отримати!

Президенту РФ Володимиру Путіну варто було б сконцентруватися на внутрішніх справах власної країни, замість того, щоб витрачати ресурси на погрози сусідам, своїми міркуваннями глава МЗС України Дмитро Кулеба поділився з виданням  Vice News  коли його запитали, що той сказав би Путіну під час зустрічі.

Займайтеся своїми справами, дбайте про своїх людей. Якщо він (Путін -ред.) концентрується на добробуті та майбутньому Росії, замість того, щоб витрачати мільйони на ведення воєн, кібератак, а також навіювання військових загроз іншим країнам, Росія була б зовсім іншим, найкращим місцем для життя, а в нас було б менше від головного болю, – сказав Кулеба.

У ході інтерв’ю Кулеба наголосив, що Київ та його партнери працюють над тим, щоб запобігти «найгіршому варіанту розвитку подій», оскільки «не можна дозволити президенту Путіну отримати те, що він хоче, не перетинаючи червоної межі».

Міністр нагадав, що стан підвищеної готовності не є новим для України, адже наша країна бореться у цій війні з 2014 року, і її економіка вже постраждала через паніку навколо ескалації.

Зазначимо, що у країнах Заходу тривають гострі дискусії про необхідність відключення Росії від SWIFT у разі її вторгнення в Україну. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в колонці для НВ.

За ці тижні та місяці проведено сотні переговорів задля втілення цього пакету. Результати всі бачать. Кількість літаків з “аргументами” на посилення Збройних сил України від наших союзників. Узгодження між США, Великою Британією, Канадою і ЄС ключових параметрів санкційного пакету. Раніше про відключення Росії від SWIFT навіть боялися заводити розмову. Зараз про це тривають гострі дебати. Хоча, на нашу думку, тут немає про що дискутувати, – зазначив Кулеба. 

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар