20 хвилин тому! Терміновий борт від ЄС: очільники союзу шокували. Прямо на Донбас – не очікував ніхто!

До України з візитом прибудуть очільники МЗС Німеччини та Франції. 

Зокрема, очільники МЗС Німеччини та Франції матимуть зустріч з українським колегою Дмитром Кулебою. Протягом тиждень Україну відвідають очільники МЗС Німеччини Анналена Бербок з французьким колегою Жаном-Івом Ле Дріаном. У плані візиту – відправитись на Донбас.

Про це повідомляє МЗС Німеччини.

“Ми, мій французький колега Ле Дріан і я, знову відвідаємо Україну та контактну лінію за тиждень, щоб підтримати інтенсивні зусилля ОБСЄ там”, – сказала Міністр закордонних справ Німеччини.

За словами Бербок, цим візитом очільники МЗС двох країн хочуть підтримати місію ОБСЄ. У свою чергу, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зазначив, що під час спільного візиту Бербок та Ле Дріана в Україну відбудеться їхня тристороння зустріч, на якій вони докладно обговорять перспективи зустрічі міністрів закордонних справ Нормандського формату.

У свою чергу, саме відновлення переговорів між країнами лідерами можна вважати реанімацією Нормандського формату. Про це заявив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак, за підсумками зустрічі політиків.

Президент Володимир Зеленський також назвав конструктивним характер зустрічі політичних радників лідерів країн-учасниць Нормандського формату.

“Пані Бербок спочатку вирушить до України в рамках свого першого офіційного візиту на посаді глави МЗС, а потім підготує спільний французько-німецький візит до лінії розмежування”, – заявив Жан-Ів Ле Дріан.

Нагадаємо, що очільниця МЗС Німеччини нещодавно мала зустріч із російським політиком Сергієм Лавровим. Зокрема, велося обговорення безпекової загрози та перспективи переговорів у “нормандському форматі”. Анналена аявила, що ФРН готова до серйозних економічних наслідків через захист своїх європейських цінностей та правил.

“В нашому спільному європейському домі не буде безпеки, якщо не буде спільних правил, на які всі можуть покластися. У нас немає іншого вибору, аніж захищати наші спільні правила й цінності, навіть якщо це становитиме для нас високу економічну ціну”, – сказала вона на спільній пресконференції з Лавровим.

Одним із таких правил Бербок назвала міжнародні зобов’язання європейських держав не застосовувати силу.

“За останні тижні більше 100 тисяч російських військовослужбовців і техніки були зосереджені поблизу України без явної причини для цього. Важко не розглядати це як погрозу”, – наголосила вона.

Міністерка додала, що з початку своєї каденції більшість часу займається переговорами щодо можливих кроків у разі, якщо Росія реалізує свої погрози.

Джерело:korupciya.com

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар