Connect with us

Новини

21 травня. Стpашна тpагедія на Полтавщині сколuхнула Укpаїну. Коли люди про це дізналися, то не могли повірити ФОТО

Страшна трагедія розігралася в невеликому містечку Лохвиця на Полтавщині.

Там 53-річний чоловік розстріляв трьох своїх найближчих сусідів.

До того ж свідком одного з вбивств стала дівчинка-підліток.

Розстріляв трьох сусідів.

Advertisement

Жителі міста Лохвиця на Полтавщині зараз тільки й говорять про те, що сталося вдень 21 травня на одній із вулиць, пише “Обозреватель“.

Там 53-річний Олександр Сова зі своєї мисливської рушниці вбив трьох своїх сусідів. Загинули 47-річний колишній мер міста В’ячеслав Демчук, 63-річна колишня вчителька Алевтина Панченко та 67-річний пенсіонер Михайло Тарасенко.

Потім Сова повернувся до свого подвір’я й підірвав себе.

У поліції Полтавської області кажуть, що зараз слідчі розбираються в мотивах злочину. Поки що попередня версія – побутовий конфлікт.

Advertisement
Вбив через давній конфлікт: на Полтавщині чоловік розстріляв трьох сусідів, а потім підірвав себе

Вбивство чоловік скоїв із власної зареєстрованої мисливської рушниці. Також у поліції уточнюють, що злочинець не був військовослужбовцем – ні раніше, ні зараз.

Одна з мешканок цієї вулиці, де сталося потрійне вбивство, каже, що між Совою та загиблими був багаторічний конфлікт.

“Це така людина, яка завжди була чимось незадоволена. Він постійно з кимось лаявся, з’ясовував стосунки, йому все не подобалося. Я точно не знаю, але двоє загиблих жили з ним поряд з одного та іншого боку, третій – напроти, можливо, з ними він воював через землю, через грядку на городі”, – каже сусідка.

Сова давно розлучився з дружиною, коли його дитина була зовсім маленька. З того часу жив сам. Заробляв тим, що допомагав людям у господарстві, робив ремонт, молов зерно.

Вбив через давній конфлікт: на Полтавщині чоловік розстріляв трьох сусідів, а потім підірвав себе

Убив на очах у дитини

Літня вчителька Алевтина Панченко, яка жила ліворуч від будинку вбивці, того дня була вдома. Як розповіли у школі, де раніше викладала математику та інформатику жінка, на пенсії Алевтина Іванівна займалася репетиторством, готувала дітей до складання ЗНО.

Advertisement

Вона якраз займалася математикою з 14- або 15-річною дівчинкою, коли ця людина увійшла до її подвір’я. Дитині він сказав, щоб вона бігла звідти. Й вистрілив у вчительку. Це, звичайно, великий стрес для дівчинки – побачити, як на твоїх очах гине вчителька”, – розповіли нам у школі.

Її колеги кажуть, що Алевтина Іванівна була прекрасним педагогом і чудовим класним керівником. “Вона завжди йшла в ногу з часом, використовувала в роботі нові технології. Та як колега була дуже чуйною, привітною. Вона могла відкласти свої власні справи, щоб допомогти іншому вчителеві. Поверталася додому і продовжувала там працювати, готуватися до уроків. Ніхто про неї поганого слова сказати не може”, – кажуть колеги.

У жінки залишилися двоє синів та дочка, всі вони вже дорослі, у них свої сім’ї та діти. Алевтина Іванівна любила займатися із онуками.

Вистрілив у серце та спину

Advertisement

Другою жертвою став пенсіонер Михайло Тарасенко, його будинок розташований праворуч від будинку злочинця. У нього залишилися два дорослі сини, один з них зараз служить в армії.

Загиблий ексмер В’ячеслав Демчук жив навпроти будинку Сови. В автошколі, яку з 2018 року очолював Демчук, розповіли, що колишній мер став третьою жертвою.

Вбив через давній конфлікт: на Полтавщині чоловік розстріляв трьох сусідів, а потім підірвав себе
В’ячеслав Демчук з дружиною Інною.

“В’ячеслав Демчук у цей час клав плитку в себе на подвір’ї. Вбивця спочатку вистрілив у вікна його двох спалень. Коли Демчук відчинив ворота і вийшов на вулицю, вбивця вистрілив йому просто в серце, а потім ще й у спину”, – кажуть в автошколі.

У колишнього мера залишилися дружина та дві доньки. Старша живе за кордоном і зараз їде на похорон батька. А молодша навчається в 10 класі.

Про Демчука відгукуються добре, на останніх виборах він балотувався від партії “Батьківщина”, але програв.

Advertisement
Вбив через давній конфлікт: на Полтавщині чоловік розстріляв трьох сусідів, а потім підірвав себе

Також він був засновником районного Товариства сприяння обороні України. Організація допомагала військовим землякам, закуповувала їм форму, мавіки.

Місцеві жителі розповідають, що чули кілька пострілів. “Ми якраз були неподалік і почули спочатку два постріли. А хвилин через 5-7 ще два. Не одразу зрозуміли, у чому справа. А коли поверталися, то побачили поліцейські машини та швидкі. Тоді й дізналися, що там сталося. Вбивцю я бачила в житті кілька разів, але я його не знаю, тому нічого вам сказати не можу”, – розповіла ще одна мешканка цієї вулиці Оксана.

У поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 КК України – умисне вбивство двох та більше осіб.

Прокоментуйте:
Advertisement