22 червня – день Кирила. Що потрібно зробити сьогодні, щоб життя було вдалим і щасливим. Головна прикмета дня: з Кирила починається літня спека

Духовна Скарбничка

22 червня – день Кирила. Що потрібно зробити сьогодні, щоб життя було вдалим і щасливим. Головна прикмета дня: з Кирила починається літня спека

22 червня настає найдовший день у році. У народі, він мав особливе значення для людей. Люди багато молилися святому Кирилу, щоб зробити своє життя вдалим і щасливим.

В цей день в народі відзначається день Кирила. Вважалося, що з цього моменту літо остаточно вступало в силу, достигала суниця, а число комарів зменшувалося. Головна прикмета дня: з Кирила починається літня спека.

У православній церкві 22 червня вшановують пам’ять святителя Кирила, відомого також як архієпископ Олександрійський. Святий Кирило Олександрійський народився ще в 376 році. Кирило був богословом і письменником, активно займався тлумаченням Священного писання: пояснював незрозумілі моменти парафіянам, і багатьох навернув до віри.

У день пам’яті святителя Кирила Олександрійського вважалося, що сонце віддає землі усю свою силу. Через це цей день також називають днем Сонцевороту.

Саме з цієї дати селяни забували про заморозки до осені, а також зверталися до святого Кирила з проханням послати ясне і добре літо. З цього дня починали садити пізню розсаду, косити і сушити сіно. До Кирилового дня починає достигати суниця.

Згідно з переказами, спочатку ця рослина не давала ягід, однак коли Ісус, будучи дитиною, гуляв по лісі, суниця сумувала через те, що нічим не зможе порадувати Господа. Спаситель почув благання маленької рослини і поцілував її. У той же момент ягода дала свій перший плід.

З Кириловим днем ​​пов’язано багато прикмет. Наприклад, якщо суниця дає хороший урожай, значить, майбутня зима буде морозною. Саме тому, 22 червня проводили велику кількість обрядів, покликаних задобрити сонце і отримати багатий врожай.

Обряди і традиції на день Кирила, 22 червня:

Зі святом Кирила, 22 червня, існує безліч різних обряд і традицій. Саме в цей святковий день, Сонце на небі мало свою силу, день був дуже  загадковим і чарівним. Багато людей могли не тільки вирішити свої проблеми в особистому житті, а й провести змови на залучення достатку і благополуччя в свою сім’ю.

Рано вранці люди молилися в церкві Кирилу, кожна вимовлена ​​молитва в цей день мала особливе значення і велику силу. Дівчата і хлопці в цей день гадали на свого судженого, суджену.

Народні прикмети на 22 червня:

Якщо на вулиці дощ, то він триватиме ще три дні.

Якщо сонце, то люди вірили, що літо буде спекотним.

Якщо суниця достигла, то овес вже пізно сіяти.

Багато ягід – зима буде холодною.

Якщо погода хороша, а мурах майже не видно, то буде негода.

Стрижі і ластівки низько літають – до дощу.

Ворони часто кричать – чекай опадів.

У похмурий день бджоли в вулики не ховаються – дощу не буде.

Сон з 21 на 22 червня порожній. А ось сновидіння, побачене вдень 22 червня, збудеться через 5 років.

Що не можна робити 22 червня:

22 червня не можна ходити в ліс, такі прогулянки в цей період можуть погано закінчитися.

22 червня не варто займатися посадкою, пересадкою рослин, цей день варто почати прибирання в будинку, а з рослинами не варто возитися, так як вони можуть не принести ніякого врожаю.

В Кирилів день не можна сумувати і перебувати в поганому настрої.

Не варто вибирати одяг чорних та інших похмурих кольорів.

Люди, які народилися на Кирила мають величезну силу, вони можуть передбачати майбутнє, мають вольову і сильну натуру, розумні, начитані.

Фото ілюстративне.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

22 червня – день Кирила. Що потрібно зробити сьогодні, щоб життя було вдалим і щасливим. Головна прикмета дня: з Кирила починається літня спека