250 тисяч за добу! Близький соратник президента вразив вчинком – українцям таке і не снилося. Зеленський в шоці!

Різне

Глава комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації і найближчий соратник президента Зеленського Михайло Радуцький відпочиває в фешенебельному готелі Atlantis The Palm, де ціна номера за добу доходить до астрономічних 252 тисяч гривень і це з урахуванням знижки 10%.

Готель Atlantis The Palm, вважається одним з найдорожчих в Дубаї. Як повідомили наші джерела, Радуцький відпочиває в готелі з великою компанією і займає кілька люксових номерів.

Крім того, в готелі є свій аквапарк і дельфінарій.

Нагадаємо, що раніше Михайла Радуцького звинувачували в численних корупційних зловживаннях в медичній сфері під час пандемії коронавірусу.

Раніше, керівництво парламентської фракції “Слуга народу” вирішило заборонити народним депутатом їздити на дорогі курорти, такі, як Мальдіви і Сейшели, в період новорічних свят.

Про це стало відомо від джерела у фракції.

“За їх словами, приводом для такої заборони стала інформація, що впливова людина на митниці і тіньовий куратор однієї з груп в” Слузі народу “Ілля Павлюк зібрався з сім’єю, родичами і соратниками-депутатами на Мальдіви”, – говорить джерело.

Після цього і було прийнято рішень заборонити депутатам летіти на дорогі курорти, щоб уникнути медійного скандалу.

“Так що якщо Павлюк і відправиться на острови, то без супроводу своїх депутатів”, – говорить джерело.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN