3 знаки Зодіаку, яким незнайоме почуття стилю

Здавалося б, бажання виглядати модно і стильно має бути у кожної людини.

Але на ділі все виявляється трохи по-іншому. Є люди, яким абсолютно все одно, що вони надягають вранці. Головне, щоб не було холодно або жарко, було чисто-охайно і перехожі не шарахалися, інформує Ukr.Media.

При виборі одягу багато діють однаково з року в рік, вибираючи схожі моделі. У цьому бачиться вплив зірок, під якими народилися люди. На жаль, деяким почуття стилю зовсім не передалося з небес.

Рак

Представники цього знака дуже економні люди. Тому стильне рішення для своїх образів вони визначають тільки одним критерієм: річ повинна носитися довго. А це йде в розріз з модою.

Діва

До практичних натур відносяться і Діви, які вибирають речі, виходячи з комфорту і якості тканини. До того ж, в них постійно немає часу на походи по магазинах і перегляди модних журналів. А без цього почуттю стилю складно з'явитися.

Стрілець

Товариські Стрільці взагалі не замислюються, у чому їм з'явитися перед світом. В них в голові народжуються проєкти за проектами, які і стають центром уваги, а не розтягнутий светр і старенькі джинси.

Хтось впізнав себе в цій добірці? Не турбуйтеся, все можна виправити, якщо є бажання стати стильною людиною. Спостерігайте за модними показами, почитайте поради стилістів, підключіть спостережливість і все вийде!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

3 знаки Зодіаку, яким незнайоме почуття стилю