Connect with us

Новини

3eленському лишилося лише підписати! Рішeння про яке просив весь народ! Всі потрібні 25 тисяч підписів вже зібрано…

Published

on

Петиція у якій йдеться про те, щоб знизити зарплату народних депутатів та чиновників на час війни до мінімального окладу у 6,5 тисячі гривень, набрала необхідні 25 тисяч голосів.

Українці зібрали необхідну кількість голосів і тепер президент Володимир Зеленський має розглянути дану петицію. Про це свідчить інформація на офіційном сайті Офісу Президента.

Автор петиції Олексій Тіняков наголосив на тому, що терпіти наслідки війни мають усі, а не лише прості українці і просить встановити “мінімалку” на період воєнного стану та два роки після його завершення. Різницю у зарплатні пропонує спрямувати на потреби української армії та населення.

“Прошу на час военного положення та два роки після нього, встановити зарплатню всім депутатам та міністрам України, на рівні мінімального окладу праці, та спрямувати гроші на потреби населення та армії.

Advertisement

Депутати люди не бідні, потерплють.

Також слід заборонити начислення премій, надбавок за тяжку працю, скасувати всі пільги. Терпіти повинні всі, а не тільки прості люди!!! Дякую.”, – йдеться у петиції.

Прокоментуйте:
Advertisement