4 роки тримав рабинь у бункері: На свободу незабаром вийде “скопинський маніяк” (фото)

У Саратові (Росія) з виправної колонії готується вийти Віктор Мохов, більш відомий як “скопинський маніяк”. Він провів у в’язниці 17 років і вже 3 березня має опинитися на волі, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Мохова засудили за викрадення і зґвалтування двох дівчат – 17-річної Катерини і 14-річної Олени. Він тримав їх у так званому бункері у Скопино Рязанської області, ґвалтував і знущався над ними. 1 296 днів (три роки і сім місяців) дівчата провели в ув’язненні.

Над створенням бункера маніяк працював кілька років – конструкція була продумана до дрібниць: бетонне приміщення, розташоване під гаражем, було ретельно приховано від сторонніх очей. Світло в ньому вмикалося з кімнати Мохова, що знаходиться в будинку на цій же ділянці.

За непокору педофіл позбавляв полонянок їжі, води і світла, розпилював у підвалі сльозогінний газ. Одна зі школярок двічі народжувала від педофіла. Врятуватися їм вдалося, передавши на волю записку.

Одна з полонянок маніяка, Катерина, розповіла виданню, що новина про те, що її мучитель виходить на місяць раніше, ніж повинен був, застала її зненацька.

“Це, по-перше, дуже несправедливо. Такі люди, як він, не повинні бути на свободі – вони повинні сидіти у в’язниці. Можливо, у мене є якийсь страх, що він захоче мене знайти, щось сказати. Не тільки помститися, може, побачити, сказати щось, довести. Я не знаю, які у нього думки, але допускаю, що він мене шукатиме”, – зазначила дівчина.

Як пише видання, Мохов навіть не намагався просити вибачення у своїх жертв – він вважає, що тримав дівчат у хороших умовах: купував їжу і білизну, годував, іноді виводив “подихати”.

Як розповів слідчий Дмитро Плоткін, Мохов в своїх свідченнях не визнавав себе винним. Навпаки, пишався тим, як тримав полонянок.

“Але його жертви запам’ятали інші дії Мохова. Коли вони не погоджувалися, щоб він їх ґвалтував, маніяк позбавляв їх їжі, пускав перцевий газ у кімнату, бив гумовим шлангом або тим, що під руку попадеться. Дівчата боялися його і ненавиділи. У якийсь момент жертвам вдалося покликати на допомогу. Мохов вирішив згвалтувати ще одну дівчину, а щоб втертися до неї в довіру, взяв з собою Катю – вона повинна була грати роль племінниці”, – сказано в матеріалі.

Катерина крадькома написала записку і сховала її в волоссі, а потім непомітно від маніяка залишила послання у підкасетнику. Так записка потрапила в руки до поліцейських. Як пише видання, знайшли дівчат через кілька тижнів.

Сусіди Мохова розповіли, що він працював заточувальником на заводі, а також гнав самогон і продавав його робочим. Для колег і матері він був “добрим Доктором”: лагодив водопровід, копався в городі, гарував на заводі, де вважався зразковим працівником, а насправді таємно від усіх будував бункер.

“Мохов виховувався авторитарною матір’ю. Мама у нього працювала секретарем керівника ЖЕКу міста Скопина. Велика справа на ті часи. Батько хуліганський такий був чоловік. Вони задавили морально сина. І особливо в нього не складалися відносини з жінками. Він одружився, швидко розлучився. Потім користувався послугами повій”, – пояснив слідчий.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий