4 знаки Зодіаку, яким хронічно не щастить у коханні

Астрологія може пояснити багато речей у нашому житті.

Наприклад, знаючи, під яким знаком народився ваш новий знайомий, у вас буде уявлення про те, чого можна чекати від його поведінки і наскільки близький він вам за темпераментом, інформує Ukr.Media.

Зірки роблять сильний вплив на нашу сумісність з іншими людьми, а також щастя в особистому житті. Кому ж виявляється складніше інших побудувати міцні і тривалі стосунки?

Рак

Ці люди надто емоційні. У всіх нас бувають, що називається, погані дні, але у Раків справжній талант влаштовувати трагедію на порожньому місці. Крім того, представникам цього знаку може знадобитися багато часу, щоб залікувати сердечні рани після розставання.

Козоріг

Вони часто зустрічають ідеального супутника життя в невідповідний час, або ж закохуються в не самих вдалих кандидатів, коли їх серце вільне. Ще одна проблема Козерога — песимістичний погляд на життя. Він може вважати, що у стосунків немає майбутнього, навіть коли все складається якнайкраще.

Риби

Представники цього знака гіперчутливі, з-за чого їх обранцям доводиться бути вкрай обережними, щоб ненароком не образити. Думка про те, що партнер може їх зрадити — навіть якщо причини так думати нема — здатна надовго вибити Риб з колії.

Діва

Ці особи схильні критикувати і засуджувати інших, що неприйнятно в будь-яких відносинах. Не те щоб Діви вважали себе досконалістю, просто вони чекають, що буде бездоганним їх партнер. Мало хто зможе витримати постійну оцінку і критику у свою адресу.

Щоб збільшити свої шанси на взаємну любов і міцні стосунки, можливо, варто знайти партнера, який підходить вам по Зодіаку.

Найбільш сумісні знаки Зодіаку:

До них можна віднести:

  • Овен і Скорпіон.
  • Рак і Риби.
  • Козоріг і Стрілець.
  • Терези і Терези.
  • Близнюки і Водолій.
Оцініть статтю:
BBCcCNN
4 знаки Зодіаку, яким хронічно не щастить у коханні