5 хвилин тому! Просто в Раді – люди дотисли. Вигнали його, це кінець. Зеленський в шоці – бунт! Просто з трибуни

Новини

У декларації Вітренко не виявилося облігацій на суму в 140 мільйонів гривень, про це пише телеграм канал Шептун.

Облігації є, він про них публічно говорив, отримання грошей було його умовою походу у владу. Навіть відмовився повертати державі на пряму пропозицію депутатів “Слуги народу”.

А в декларації, поданіїй сьогодні, їх немає. Куди поділися 140 мільйонів – незрозуміло. Свої папери облігацій показав в декларації навіть Президент. Але не Вітренко. Сміливо, пише Шептун.

А от телеграм канал Женщина з косою пише:

Юрій Вітренко тільки хоче на постійній основі увійти в Кабмін, а вже бреше як вся влада.
Головний його меседж при виступі в Раді: “ми знизили тарифи” – хоча вже всі журналісти і експерти, довели, що це маніпуляція, так як тарифи підняли на 70%, а опустили всього на 30%.
Це грабіж і якщо сказати простою мовою, тарифи просто підняли на 40%.

Також стало відомо, що Глава Офісу президента Андрій Єрмак пригрозив депутатам з «Слуги народу» позбавити їх щомісячного «заохочення» у вигляді 20-30 тисяч доларів, якщо ті не проголосують за призначення Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики.

Про це в своєму блозі на сайті «Кореспондент» написав блогер Микита Варламов.

За його словами, «Слуги народу» отримали в січні всього по 5-6 тисяч доларів доплат. Усе інше, уточнив блогер, буде виплачено після голосування за Вітренка.

«Глава Офісу президента Андрій Єрмак втомився вмовляти окремі групки” монолітної “(три ха-ха) фракції «слуг» голосувати так, як йому потрібно. І він задіяв останній аргумент: гроші. Не секрет, що зе-депутати щомісяця отримували пухкенький конверт із зеленими папірцями «за лояльність». Але в цьому місяці, замість 20-30 тисяч доларів, депутати отримали всього … 5-6 тисяч. А все через те, що депутати вперлися рогом і ні в яку не хочуть підтримувати кандидатуру Вітренка на пост міністра енергетики. Це ж як треба було довести Єрмака, щоб він пішов ва-банк, поставивши ультиматум: хто в четвер не захоче бути “зеленою кнопочкою” – покладе зуби на полицю», – зазначив Варламов.

Незважаючи на це, щойно в Раді провалили голосування за назначення Вітренка. За було лише 204 голоси. Екс-нардеп Мосійчук пише: Верховна рада вдруге послала Зеленського і Єрмака з їхньою креатурою на Міненерго Вітренко!

А от телеграм канал Политика страны пише:

Після провалу голосування Юрій Вітренко забрав світло-коричневий шкіряний портфель і, помахавши депутатам рукою, покинув зал.

При цьому він не виглядав засмученим, а зовсім навпаки.

І його можна зрозуміти – згода йти на «розстрільну» посаду міністра енергетики він обміняв на видачу йому 4 млн доларів премії.

Премію він отримав, а на посаду, яка йому принесла б більше проблем, ніж профіту, його так і не призначили.

Так чого йому засмучуватися через провал голосування?

Самим нардепам радять перекласти відповідальність за зростання тарифів на олігархів і місцеву владу. Натомість згадувати, що уряд та президент оперативно ухвалили рішення “на користь людей”, понизивши тим самим ціни на комунальні послуги, пише “Бабель”.

“Попри сезонні коливання ціни газу та непомірні апетити деяких олігархічних постачальників газу, зростання тарифів на опалення та гарячу воду для українців не буде. У цивілізованих країнах десятки років пішли на те, щоб зробити ринки прозорими та такими, які працюють в інтересах споживачів. У нас ринок газу працює лише пів року. За цей час мінімальна кількість споживачів встигла скористатися можливістю змінити постачальника. Ми не можемо чекати, поки ринок сам “переварить” старі звички олігархічних компаній, які виставляють непомірні ціни”, – йдеться лише в частині тез на цю тему.

Також депутатам радять нагадувати про доручення заступнику голови ОП Кирилу Тимошенку провести аудит ціноутворення й тарифів у столиці та інших містах України.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий