5 речей, які треба мити, прати та протирати щодня

Протягом дня ми десятки разів торкаємося предметів, які нас оточують, з якими ми співпрацюємо з різними цілями.

Після того, як потримали деяких з них, ми обов'язково миємо руки, інформує Ukr.Media.

Вимийте їх негайно!

Виявляється, є речі, які також вимогливі до частого миття, прання або вологого протирання. Для першого разу ми нарахували 5 таких предметів. Подивіться цей список, будь ласка.

Ключі

Ключі від будинку, машини, гаража, сейфа, офісу… Вони у нас в руках, кишенях, сумочках, тому вимагають постійної дезінфекції.

Кухонні рушники

Віддаєте перевагу тканим рушникам, а не паперовим? Тоді періть їх або міняйте якомога частіше, раз на кілька днів обов'язково.

Кавомашина

Як би обережно ви не зверталися з апаратом, все одно на ньому залишаються забруднення, які можуть стати розсадником бактерій. Візьміть за звичку мити і протирати її після кожного приготування ароматного напою.

Раковина

У ній ми миємо руки, посуд, продукти. Тому її обов'язково треба ретельно мити після використання з дезінфікуючими засобами.

Телефон

Мабуть, найбільш забруднений за день предмет на сьогодні. З телефоном у руці ми проводимо практично весь день вдома і на вулиці, перериваючись на сон тільки. Тому бажано регулярно протирати його антибактеріальною серветкою.

Якщо ви уважно подивитеся за своїми діями протягом дня, то зможете додати у цей список речі, які потребують постійно вологого прибирання або прання.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
5 речей, які треба мити, прати та протирати щодня