5-річний хлопчик загинув через помилку батьків: приготували вечерю з поганок

В осінню пору, коли у розпалі сезон збирання грибів, частішають й випадки отруєння ними.

Потерпають, як дорослі, так і діти, адже ця проблема має сімейний характер – меню зазвичай одне на всю родину. Днями трагедія сталася внаслідок споживання “опеньків” – загинула дитина.

Батьки 5-річного хлопчика нагодували дитину отруйними грибами, очевидно вважаючи, що зібрали їстівні опеньки. Харчувалися ними й самі. Погано стало всім уже зранку. Дитину забрали на швидкій, але попри всі зусилля медиків хлопчик помер.

Інцидент трапився у Підмосков’ї. Як повідомляє місцева преса, дитина померла внаслідок того, що токсини поганки зруйнували печінку.

“Батьки нагодували 5-річного сина отруйними грибами. Зібрали підмосковних “опеньків” і приготували на вечерю. А вранці всім стало погано. Малюка забрали на швидкій, але врятувати так і не вдалося – токсини поганок зруйнували його печінку.”, – йдеться у телеграм-каналі “Мослента”.

З відкриттям грибного сезону необхідно пам’ятати про заходи безпеки, щоб уникнути отруєння. Якщо ви не впевнені, що за гриб перед вами, краще його оминути. Перед приготуванням варто ретельно переглянути зібрані гриби і за найменшого сумніву – викинути їх.

Також необхідно враховувати, що зашкодити можуть не лише отруйні, а й неправильно приготовані їстівні гриби.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
5-річний хлопчик загинув через помилку батьків: приготували вечерю з поганок