7 причин, через які чоловікам подобаються пухкі дівчата

У чоловіків є не менше 7 причин обрати саме пухку дівчину.

Можна захоплюватися моделями з пишними формами, які без сорому демонструють їх на подіумах і перед фотокамерами. Можна засуджувати їх за безсоромність і небажання стежити за собою. Але залишатися байдужими до моделей plus-size неможливо, інформує Ukr.Media.

Коли на обкладинці глянцю з'являється чергова красуня зі збільшеними губами і фігурою ляльки Барбі, ми швидко дивимося на неї — і перегортаємо сторінку далі. Якщо ж на фото позує дама з об'ємними формами, то погляд мимоволі затримується і навіть завсідники спортзалів та магазинів здорового харчування починають розглядати таку панночку. У чому секрет? Чому гладкі дівчата настільки усім подобаються? На це є як мінімум сім причин.

Вони стежать за собою

Стрункі дівчата завжди впевнені у собі, іноді навіть занадто. А тому можуть дозволити собі піти до магазину з немитою головою або піти гуляти з собачкою у розтягнутих лосинах. Пухкенька дівчина навіть пізно ввечері до кіоску за насінням вирушить у ідеальному вигляді: з макіяжем та на шпильках — і тому часто виглядає більш виграшно у порівнянні з не завжди гарно одягненою і нафарбованою худенькою дівчиною.

Уних жіночна фігура

Так, їх габарити мало чим нагадують модельні. Але там, де у стрункої дівчини важко розгледіти відмінності між грудьми, талією і стегнами, ключицями і хребцями, що стирчать, у пухкенької красуні апетитні форми з чітко помітними грудьми, талією і жіночними стегнами. А це дуже подобається чоловікам!

В усіх пухких дівчат густе волосся

Дівчата модельної зовнішності постійно сидять на дієтах, тому страждають на авітаміноз і випадання волосся. Щоб відновити шевелюру, доводиться витрачати космічні суми на бальзами, маски і нарощування. А у пухкеньких дівчат усе своє, адже у їх тілах у надлишку виробляється жіночий гормон естроген, який відповідає за густину, блиск і еластичність волосся — абсолютно безкоштовно, до речі.

У них немає зморшок

На пухкому обличчі зморшки не настільки помітні, як на худорлявому — це факт. Іноді визначити вік пухкої дівчини просто неможливо, і у 18, і у 35 її шкіра виглядає однаково. Струнка дама починає купувати антивікові сироватки, що розгладжують шкіру, вже у 30. А пухкенька знайомиться з ними лише після сорокаріччя. Ну хіба не чудово?

Вони є душею компанії

Доведено, що пухкенькі жінки частіше сміються, більше жартують і майже завжди у гарному настрої. У них немає "корони" на голові, як у худеньких подружок з модельною зовнішністю, вони більш відкриті і готові до спілкування. З ними легко і весело та їх завжди з радістю приймають у будь-якій компанії.

У пухких жінок гарний голос

Чи бачили ви колись пані з пишними формами — і писклявим голосом? Ось воно! Усі пухкі дівчата розмовляють з особливим придихом, що надає голосу ту саму млосність, яка мимоволі навіює протилежній статі відповідні думки. Чоловік може її ще не бачити, але він вже буде зачарований глибоким тембром грудного голосу.

З ними частіше і простіше знайомляться

До кого простіше підійти — до недоступної стрункої красуні у дизайнерській сукні, яка з нудьгуючим виглядом п'є коктейль, або до усміхненої пухкенької красуні з келихом пива, яка точно не відмовить, а разом посміється з анекдотів, ще й свої розповість? З ними чоловіки відпочивають, чого не скажеш про струнких дівчат — перед ними потрібно пихкати, розстилатися, намагатися справити враження… Їм це набридає, ну чесно!

Оцініть статтю:
BBCcCNN
7 причин, через які чоловікам подобаються пухкі дівчата