8-річний малюк йшов 4 години вздовж дороги в пошуках мами – замерзлого і голодного знайшов “фантом”

Правоохоронці знайшли батьків дитини та вручили малюка до них у руки

У Київській області патрульні знайшли восьмирічного хлопчика, який відправився на пошуку мами. Про це повідомляє заступник голови патрульної поліції Олексій Білошицький в на своїй офіційній сторінці в Facebook.

Хлопчика помітили 1 лютого по дорозі з міста Гостомель до Києва. Його помітили патрульні, які переміщалися на автомобілі “фантом”.

“Cамотній, замерзлий, без шапки, але такий впевнений у своїй місії… 8-річний хлопчик йшов на пошуки мами, яка, за його словами, 4 дні не з’являється вдома. Батько в цей час теж був на роботі. Вдома залишилася старша сестра і молодший брат. А малюк вирішив самостійно розшукати свою маму, тому що знає, де вона працює в Києві”, – повідомляє Олексій Білошицький.


Знайдений хлопчик. Фото: Фейсбук-портал Олексія Білошицького

Хлопчик пройшов чотири кілометри в напрямку до Києва. Правоохоронці посадили його в машину і запропонували їжу, але він відмовився. Разом поліцейські прибули на завод у Києві, де працює мама хлопця. Незважаючи на те, що її не було на місці, правоохоронці знайшли колегу жінки і змогли знайти контакти батька хлопчика.

“Батько з матір’ю скоро приїхали в патрульні і зустрілися з малюком”, – повідомляє Олексій Білошицький.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN