8 танків за один бій! ЗСУ йде на рекорд – солдат підбив все: відчайдушний бій. Переможемо!

Боєць Збройних сил України з позивним “Бугор” в одній із битв із російськими окупантами знищив одразу вісім одиниць ворожої техніки: танки, БТР та БМП.  Як повідомили в Міністерстві оборони України, Сергій – уродженець Полтавської області. З перших днів повномасштабного вторгнення він перебував на передовій та захищав Україну від російської агресії. 

Спочатку Бугор стояв на захисті Києва, а коли окупантів удалося вибити з області – вирушив на Харківщину.  korupciya.com

Перший танк Сергій підбив українською “Стугною” на відстані 5,5 кілометрів. Влучним пострілом він урятував від ворожих обстрілів приватні будинки українців. Згодом Бугор встановив свій рекорд, знищивши відразу 8 одиниць російської бронетехніки.

“Окупанти намагалися здійснити наступ на позиції 80-ї бригади. Вибити наших і зайти до Верхньокам’янки. Якраз того дня я вийшов на позицію замість побратимів. Тоді мені вдалося знищити вісім цілей поспіль… О сьомій ранку почався рух. Спочатку поїхав бронетранспортер, завантажений. Натомість піймав на приціл і знищив БМП, нас почали бити артилерією та “Градами”, а коли перестали, я знову побачив БТР з піхотою. Ось я його і розніс. , Що тіла російських окупантів розліталися так, ніби хтось штани розкидає”, – розповів боєць.

Після цього до українських позицій наблизились російські танки. Їх не було видно, проте Сергій чув звук двигунів. Згодом один із танків “перегазував” і піднявся пил. У цей момент військовий вирішив діяти.

“Піднявся дим, і я вирішив вистрілити, орієнтуючись по ньому. Вибух, спалах, зрозумів, що потрапив. І тоді вже полізли танки. Я побачив зброю, яка висунулась і наводилася на наші позиції. Ось і її ляснув. танк, який встиг сховатися у посадку. Але коли він заїхав у розрив між деревами, не стало і його, як потім ще двох танків та вантажівки з боєкомплектом”, – зазначає український захисник.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
8 танків за один бій! ЗСУ йде на рекорд – солдат підбив все: відчайдушний бій. Переможемо!