“А ми думали, це місто”: буряти “заблукали” в українському селі, воїн ЗСУ розповів подробиці

Заступник командира 63-ї механізованої бригади ЗСУ полковник Вадим Чорний розповів, хто з бійців російської армії вирізняється найбільшою жорстокістю.

“Мабуть, все-таки буряти. Вони не знають ні жалості – нічого. Якщо ті, європеоїдної раси, як кажуть, – ще більш-менш, то щодо бурятів, – вони не знають жалості, вони жорсткіші, ніж інші”, – каже він.

За його словами, військових із Бурятії вразив рівень життя українців у невеликих селах.

“Я особисто не спілкувався з ними. Але все одно розповідають, наскільки вони вражені рівнем нашого життя. Вони вражені тим, як ми живемо. Є ось населений пункт тут у нас недалеко. Це маленьке таке селище міського типу: буквально пара-трійка багатоповерхівок – і все, більше там нічого немає, але там школа – мало де у великому місті таку школу можна знайти, настільки там все таке ошатне, чистеньке.

Вони приїхали – там були буряти – і питають місцевих: “А що то за місто?” Місцеві кажуть: “Яке місто? Ви у селі”. – “У селі? А ми думали, це місто”. Вони повністю вражені рівнем життя в Україні. Унітаз у будинку – це для них щось із розряду, що виходить. Стівена Кінга почитати, мабуть, потрібно, чи “Зоряні війни” подивитися. Це дичина. Армія викрадачів побутової техніки, унітазів та тих ношених трусів”, – зазначив Чорний.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( 3 оцінки, середнє 2.33 з 5 )
BBCcCNN
“А ми думали, це місто”: буряти “заблукали” в українському селі, воїн ЗСУ розповів подробиці