“А нармальним язиком можешгаваріть???!!!! Я нє сабіраюсь всякім кугутам здесь астанавліваться!” У полтавській маршрутці стався мовний конфлікт

Новини
Полтава, 27 січня, майже 18 година….Ось ця падлюка з маршрутки щойно нагидила мені в душу!!!!Образивши мене як українку……!!!!!!!!
На моє прохання українською зупинити мені на Першотравневій зупинці, водій мерзенно визвірився і сказав свино-собачою мовою:— А нармальним язиком можешгаваріть???!!!!такой астановкі здєсь нє существуєт!!!! Я нє сабіраюсь всякім кугутам здесь астанавліваться! …..багато ще гидоти вилилось на мене за пару хвилин, поки маршрутка торохтіла вниз по каменці….. На дворі періщив дощ…Парасольки не було… Останні 5 гривен вже були потрачені на цю довбану маршрутку………То ж додому поверталася під сильним дощем, повзучи нагору з останніх сил…… Прийшла мокра, як хлющ…..
До речі,
пасажирів було повно…
Ніхто, НІХТО!!!! не вступився за мене……..
(Господи, за що я повинна любити цих людисьок??!!
Окрім тотальної зневаги нічого не відчуваю…… )
Чекай, виродку!!!Закон бумерангу ніхто не відміняв!!! То ж бумеранг повернеться на 100%!!!!!! О, якраз і добра порада не забарилася в комментах! — БІТУ завтра придбаюІ буду таких нещадно @@@дити!!!!!!!!!
Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий