А ви це знали? Спати в шкарпетках дуже шкідливо для здоров’я, лікарі назвали причини

Новини

У холодніші пори року дуже хочеться утеплятися і багато воліють спати в теплих шкарпетках. Проте експерти вважають, що це шкідливо для здоров’я і може викликати неприємні наслідки, передають Патріоти України.

Може порушитися кровообіг

Якщо шкарпетки тісні, у них є гумка, то сон в них може викликати порушення кровообігу через ефект здавлювання. Одна з причин, чому не варто спати в таких шкарпетках – підвищення ризику утворення згустків крові та тромбозу.

Може викликати шкірну інфекцію

Шкарпетки з матеріалів, які несприятливі для шкіри, можуть викликати різні шкірні інфекції.

Може підвищитися температура тіла

Фахівці вважають, що під час сну шкарпетки можуть викликати перегрів та підвищити температуру тіла. Це негативно позначається на стані внутрішніх органів. Для організму людини природним станом під час сну є деяке зниження температури тіла.

Неспокійний сон

Шкарпетки, які здавлюють шкіру, можуть впливати на нервову систему людини та створювати напруження, дискомфорт і все це буде заважати спати. Експерти радять для швидкого і комфортного засипання навпаки – висовувати ноги з-під ковдри, що забезпечити зниження температури.

Погана гігієна

Цілодобове носіння шкарпеток і сон у них може збільшити зростання грибкових інфекцій через скупчення вологи в складках шкіри та дії тепла.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий