“Аби не відкупилися”: з’явилися фото та подробиці обшуків у Києво-Печерській Лаврі

У Києво-Печерській Лаврі сьогодні, 22 листопада, СБУ проводить “безпекові заходи”.

Як пише Politeka.net з посиланням на СБУ, контррозвідувальні заходи відбуваються спільно з Національною поліцією та Національною гвардією в межах системної роботи СБУ з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні.

В СБУ зазначають, що заходи проводяться для недопущення використання Лаври як осередку «русского мира», а також перевірки даних про використання приміщень УПЦ для переховування диверсійно-розвідувальних груп, іноземних громадян, зберігання зброї тощо.

Так, правоохоронці проводять огляд території та приміщень Лаври для виявлення заборонених до обігу предметів, здійснюють перевірку осіб щодо їхньої причетності до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України.

«Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства», – підкреслили в СБУ.

У свою чергу українці висловлюють впевненість в тому, що правоохорнцям вже давно було пора навідатись до Лаври.

«Ну нарешті», «Давно пора», «Невже це сталося? Та воні тепер скажуть: «на нас напали сатанисты», «Ой, вони і по печерах можуть поховати, а там ходів і виходів заложено…», «Треба було давно!»,

«Нарешті ! Сподіваюсь буде відос з витрушуванням роспопів з Лаври – час почистити нашу святиню від столітнього бруду», «Та нащо ті обшуки? Гнати їх поганою мітлою! Чого ми маємо переживати чи нема зброї чи є ? Чи ховають вони вони ворога чи ні? Якщо їх там не буде – не треба буде переживати»,

«Аби не відкупилися і цього разу», «Нажаль вже дуже давно не ходжу в Лавру саме через «сморід російського» впливу. Немає там відчуття святого! Сподіваюсь на повну зачистку цього місця від нечесті. І я залюбки буду відвідувати святиню украінського народу!», – коментують українці обшуки в Лаврі.

Джерело

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN