Аеропорт “Львів” може відновити роботу: Садовий назвав умову

Міжнародний аеропорт “Львів” може стати першим аеропортом, який поновить роботу в Україні. Технічно він готовий до запуску, але залишається питання безпеки.

“Технічно ми готові до запуску. Залишається безпекове питання, яке є сьогодні головним. Відкриття повітряного коридору – важливий крок для зміцнення української економіки. Сподіваюсь, це розуміють наші міжнародні партнери, зокрема ООН, які можуть надати необхідні безпекові гарантії”, – написав у своєму Telegram-каналі мер Львова Андрій Садовий 11 вересня.

Він додав, що влада відкрита для переговорів. А також зі свого боку зробить все необхідне для відновлення роботи аеропорту “Львів”.

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков на Ялтинській європейській стратегії YES заявив, що технічно для відновлення роботи аеропортів в Україні потрібно до двох тижнів. При цьому практично це можна зробити лише за гарантованої безпеки.

Раніше повідомлялося, що в Росії продовжили режим тимчасового обмеження польотів до 11 аеропортів на півдні та в центральній частині країни-агресора – вздовж кордонів України. Вони залишаться закритими щонайменше до 16 вересня.

Відео дня:

Заборону на польоти продовжила Росавіація (Федеральна агенція повітряного транспорту РФ). До цього передбачалося, що аеропорти почнуть працювати 10 вересня.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Аеропорт “Львів” може відновити роботу: Садовий назвав умову