Актори Писаренко та Нікішин покинули “Дизель Шоу”: не можуть висловити проукраїнську позицію, тому спокійно розійшлися

Російські артисти Сергій Писаренко та Євген Нікішин, які виступали у гумористичному телешоу “Дизель Шоу” ( ICTV), покинули студію. Вони не змогли висловити чітку антивоєнну позицію, тому в з колективом в Україні путіністам довелося попрощатися.

Про це розповів інший актор студії Євген Сморигін в інтерв’ю “КП в Україні”. За його словами, рішення було ухвалене без скандалів та істерик (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Варто зауважити, що росіяни з “Дизель шоу”, зі слів Сморигіна, розійшлися “тимчасово”.

“Ми написали один одному відкриті листи в нашій групі, без скандалів, без істерик, спокійно висловили нашу позицію. Вони, на жаль, висловити проукраїнську не можуть. Тож спокійно тимчасово розійшлися”, – сказав актор білоруського походження.

Сморигін також наголосив, що повномасштабна війна в Україні повинна була розставити пріорітети та спонукати визначитися з позицією. Проте колектив “Дизель шоу” намагається зрозуміти колег, виправдовуючи мовчазну підтримку геноциду наявністю сімей в РФ.

“Потрібно мати одну позицію. На жаль, хлопці не змогли офіційно висловити проукраїнську позицію. Напевно, як людей їх можна зрозуміти, у них там сім’ї. Ми поважаємо одне одного, дружимо, але без української позиції та без засудження війни жоден артист, швидше за все, не зможе працювати в Україні”, – додав комік.

Як відомо, в вересні громадськість дізналася про нове місце роботи колишніх акторів “Дизель Студіо”. Вони вирушили в круїз з російського міста Сочі до Туреччини.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN