Alina Pash та Kalush Orchestra змусили зал плакати. Як відбувається фінал нацвідбору на Євробачення-2022: онлайн-трансляція

У суботу, 12 лютого, в 18:30 на телеканалі UA:Перший стартував національний відбір на пісенний конкурс “Євробачення-2022”. Вісім учасників борються за перемогу, щоб представляти Україну на конкурсі в Туріні (Італія).

Цього року у членах журі сидять співачка Тіна Кароль, режисер Ярослав Лодигін та виконавиця Джамала. OBOZREVATEL уважно стежить за подіями на сцені (щоб подивитися фото та відео, доскрольте новину до кінця).

Ведучими національного відбору стали Маша Єфросиніна та Тимур Мірошниченко.

Маша Єфросиніна та Тимур Мірошниченко.

В останній момент організатори змінили порядок виступів. Тепер він виглядає так:

  1. Cloudless
  2. Michael Soul
  3. Our Atlantic
  4. Barleben
  5. Kalush Orchestra
  6. Roxolana
  7. Wellboy
  8. Alina Pash

На сцені національного відбору з’явився гурт Go-A. Вони виконали свій хіт “Весняночка”.

Солістка гурту Go-A.

Першими учасниками на сцені з’явились Cloudless. Вони виконали пісню “All be Alright”. Під час виступу виникли технічні проблеми, через що учасники колективу пішли зі сцени засмученими. За лаштунками ведучий допоміг зняти стрес музикантам, надавши їм гітари, які вони розбили. Коментувати та оцінювати виступ Cloudless судді не стали. Їм надали можливість наприкінці шоу виступити ще раз.

Гурт Cloudless.

Другим на сцену нацвідбору вийшов Michael Soul, для виконання пісні “Demons”. За лаштунками на нього чекала група підтримки – його учениці, яким він викладає вокал. Незабаром журі взялися оцінювати виступ співака. Джамала зазначила, що якби обирала “співака року”, то обов’язково віддала б свій голос у такій номінації Майклу. Але, незважаючи на це, співачка сказала, що пісня була “слабшою”, ніж він сам.

Співак Michael Soul.

Далі на сцену вийшов гурт Our Atlantic. Вони стали третіми учасниками національного відбору. Колектив виконав пісню “Моя любов”. Після свого виступу музиканти розповіли ведучому Тимуру Мірошниченку, що звільнилися зі своїх робіт і направили свої сили на “Євробачення-2022”.

Співачка Тіна Кароль, яка сидить за суддівським столом, зазначила, що гурт виступив професійно і “не поступається” решті учасників.

“Така Україна, це цікаво”, – сказала Тіна Кароль.

Гурт Our Atlantic.

Четвертим на сцену вийшов Barleben. Він виконав романтичну пісню “Hear My Words”. Під час його виступу багато хто в залі і навіть журі розплакалися від глибокої пісні та чуттєвого виконання.

Ярослав Лодигін наголосив, що такий стиль пісні може “загубитися” на тлі решти пісень на пісенному конкурсі “Євробачення-2022”. Також він зізнався, що співак витягнув щасливий квиток, оскільки після дискваліфікації співака LAUD він не був наступним у списку. Перед ним був інший учасник, однак, за словами Лодигіна, “і там були порушення”.

Тіна Кароль додала, що у пісні “мало конфлікту”, чого може не вистачити для конкурсу.

Співак Barleben.

Гурт Kalush Orchestra стали п’ятими учасниками національного відбору. Вони виконали пісню “Стефанія”. За лаштунками сцени на них чекала мама лідера колективу Стефанія, на честь якої була написана конкурсна пісня. Журі та глядачі були зворушені виступом та реакцією

Джамала сказала, що було б чудово “поекспериментувати” та продемонструвати хіп-хоп пісню на конкурсі Євробачення-2022. А Тіна Кароль зазначила, що багатьом учасникам варто переживати, оскільки вона є “землячкою з Kalush”.

Гурт Kalush Orchestra.

Шостою учасницею нацвідбору стала Roxolana. Вона з’явилася на сцені з піснею “Girlzzzz”. Як виявилось, членам журі не вистачило енергії від співачки. За словами Джамали, виконавиця має стиль, красу, але не вистачає впевненості.

Співачка Roxolana.

Наступний, хто вийшов підкорювати сцену національного відбору, співак Wellboy з піснею “Nozzy Bossy”. Після свого виступу співак поспілкувався з Тимуром Мірошниченком, жартівливо сказавши, що він “ідеальний”.

Член журі Тіна Кароль похвалила виконавця. А ось Ярослав Лодигін сказав, що пісня “Nozzy Bossy” – “внутрішній продукт, а не для експорту”, маючи на увазі пісенний конкурс.

Співак Wellboy.

Остання учасниця національного відбору на “Євробачення-2022” стала Alina Pash. Вона вийшла на сцену із піснею “Тіні забутих предків”.

Після виступу судді висловили свою думку. Джамала була розчулена виконанням і сказала, що це був “вау виступ”. Тіна Кароль зізналася, що вперше почувши пісню, не зрозуміла, про що вона, але переслухавши усвідомила її значущість.

Співачка Alina Pash.

Після всіх виступів організатори нацвідбору дозволили першим учасникам гурту Cloudless виступити знову, оскільки під час їх виконання виникли технічні неполадки.

Тіна Кароль підбадьорила колектив, сказавши, що вони обов’язково знайдуть свій стиль. Її також підтримав Ярослав Лодигін, побажавши їм “бути собою”.

Гурт Cloudless.

Наприкінці всіх виступів ведучі оголосили лінію для голосування відкритими. Тепер українці можуть надсилати SMS-повідомлення із кодом учасника на короткий номер 7576.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )