“Андрій нікому не сказав, куди поїхав”: мама полеглого Героя здійснила мрію сина

Одразу на вході до закладу чорно-білі фото, стіна пам’яті.

Ця кав’ярня – мрія хороброго українця, який віддав життя, виборюючи незалежність і свободу. Її назва «Паломник» – це позивний полеглого Героя, а господиня – його мама.

Андрій Авілов на позивний “Паломник” загинув сьомого вересня під час звільнення Балаклії, йдеться в сюжеті ТСН.

«Снаряд влучив у місце, де вони розташовувалися, і вони одразу ж.. У нього була мрія відкрити або кав’ярню, або кальянну», – розповідає жінка.

Через п’ять місяців після загибелі сина жінка втілила його мрію у життя.

“Це місце – це не бізнес. Це місце пам’яті”, – розповідає мама Андрія.

Одразу на вході в кав’ярню – фото загиблих бійців спецпідрозділу “Кракен”. Харківські добровольці у перші дні повномаштабного вторгнення об’єдналися в диверсійно-розвідувальний підрозділ. Звільнили десятки населених пунктів.

Також на стіні – останні повідомлення сина і фото нагород. Він на війні був з 14-го року.

“Андрій нікому не сказав, куди він поїхав. І я не знала. Я вже в соцмережах читаю, що Балаклія, звільнення Балаклії. Я телефоную синові, а вже вимкнений телефон”, – пригадує мама полеглого Героя.

Кав’ярня стала місцем, куди пані Олена також запрошує рідних інших полеглих бійців. Так, жінка знайшла маму захисника, який загинув з її сином.

Їхні могили також знаходяться поряд.

Великого прибутку від закладу пані Олена не очікує – їй головне, щоб люди знали, завдяки кому Харків залишився вільним містом.

До речі, на одному зі знімків можна побачити полеглого у вересні Героя з позивним “Фотік”. Це коханий дівчини, що дивом вижила у Дніпрі після влучання російської ракети в багатоповерхівку.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN