Connect with us

Новини

Ані Лорак навідалась у Московську область і подарувала “українським біженцям”… пральну машинку (відео)

Published

on

Опальна українська співачка Ані Лорак у День захисту дітей відвідала родину, яка нібито виїхала з України через бойові дії, та подарувала їм пралку, одяг та продукти. Про це пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України.

Українська співачка, яка раніше закликала донатити у російський фонд на підтримку українських дітей, які залишились на окупованих Росією територіях, знову відзначилась. Цього разу вона завітала у Підмосков’я до буцімто родини біженців з Донбасу.

Лорак приїхала до молодої пари – Івана та Тетяни, яка виховує двох дітей, та рік тому нібито виїхали з Луганської області до РФ у розпал бойових дій. Подружжя з 2-річним сином та 11-річною донькою проживає у Звенигороді.

“Дізнавшись про їхню історію, Лорак вирішила приїхати до сім’ї сюрпризом, не афішуючи свій візит. Яке ж було здивування Івана та Тані, коли вони побачили на порозі зірку та ще й з подарунками”, – пишуть пропагандисти.

Advertisement

Зазначається, що артистка вручила біженцям сучасну пральну машинку, одяг для дітей, предмети гігієни, побутової хімії та харчові продукти, а також тепло поспілкувалася з ними, приділивши особливу увагу дітям.

Прокоментуйте:
Advertisement