Connect with us

Новини

Ані весілля, ані відпочинку: донька і зять Лаврова втікали так, що аж пилюку підняли

Донька та зять Сєргєя Лаврова поїхали в Грузію, де мали бути гостями на весіллі родичів. Проте вони змушені були виїхати з країни, адже через їхній візит активісти вийшли на протест.

Грузинський опозиційний канал написав про виїзд з посиланням на власні джерела. Вивезли їх з Грузії вночі проти 20 травня у супроводі спецслужб, пише 24 канал.

Що відомо про виїзд родичів Лаврова з Грузії.

Служби державної безпеки та МВС Грузії спланували спецоперацію з виведення підсанкційних осіб, і – заявило видання.

Advertisement

За їхніми даними, донька Лаврова разом з чоловіком перебувають в Саудівській Аравії.

Однак у готелі Kvareli Lake Resort досі перебувають наречена брата Олександра Винокурова (зятя Лаврова) та інші гості.

Саме біля цього готелю люди вийшли на протест. Там зібрались грузинські активісти та опозиційні політики. Вони виступили з гаслом: “росіянам у Грузії немає місця”. Активісти вимагали, щоб росіяни покинули територію Kvareli Lake Resort.

Проте грузинські правоохоронці затримували протестувальників. Попередньо писали, що поліція затримала 16 людей.

Advertisement

Що відомо про візит доньки та зятя Лаврова в Грузію.

Грузинське опозиційне ЗМІ написало, що донька та зять Лаврова, які перебувають під санкціями, прибули в Грузію на весілля.

Грандіозно одружитись у Кахетії – історичному краї на сході Грузії – вирішив брат зятя Лаврова. ЗМІ писали, що пара розписалась у Тбілісі, а в готелі Kvareli Lake Resort запланували святкування.

ЗМІ писали, що готель закрили за два дні до прибуття гостей. Щоб перевірити, чи дійсно донька Лаврова у готелі, журналіст зателефонував туди та представився кур’єром, який має доставити їй квіти. У Kvareli Lake Resort запевнили, що вже можна передавати букет. Хоч і спростували, що там живе хтось з прізвищем “Лавров”.

Advertisement

Згодом президентка Грузії заявила, що весілля скасували, а люди, які збирались гуляти, поїхали. Детальніше про інцидент – читайте за посиланням.

Прокоментуйте:
Advertisement