Connect with us

Новини

Арестович в ефірі розкрив держтаємницю про контрнаступ ЗСУ

Published

on

У бесіді з російською журналісткою Юлією Латиніною екс-радник ОПУ Олексій Арестович розкрив “велику держтаємницю”.

Латиніна звернула увагу на кілька суттєвих речей у витоках із Пентагону. Одна з них – це заява про те, що українські бригади мають бути підготовлені до травня. antikor.com.ua

“І я так собі сказала: угу, отже якщо їх за графіком треба підготувати до травня, то реально вони будуть готові до червня, не тому, що вони якісь погані чи розгильдяї, а тому що готуються до масштабного наступу”, – сказала Латиніна .

Однак Арестович у відповідь на це поділився “страшною держтаємницею” і цим дав зрозуміти, що контрнаступ ВСУ, швидше за все, розпочнеться ще до того, як усі бригади будуть повністю укомплектовані.

Advertisement

“Держава полягає в тому, що всі армії, що вийшли з лона Червоної Армії (а українська армія ще наполовину червона) виходять з дуже цікавого принципу. На оперативному та стратегічному рівні планування вони вважають підрозділ боєздатним за фактом його наявності незалежно від реального ступеня його боєздатності” “, – Заявив політик.

У цій війні зіткнулися супротивники з дуже схожими звичками у цьому сенсі, наголосив Арестович. “До чого я це веду? Підготовлені бригади – це дуже розмите поняття. І цілком може виявитися так, що вони раптом виявляться підготовленими, коли їм дадуть команду”, – пояснив експерт.

Прокоментуйте:
Advertisement