Connect with us

Новини

Арестович: В окупованому Мелітополі за дивних обставин гинуть російські військові

На Запоріжжі у місті Мелітополь, яке зараз перебуває під російською окупацією, вже тривалий час за дивних обставин гинуть російські військові. Тіла окупантів перевозять із українського міста на територію РФ.

Про це розповів радник глави Офісу президента Олексій Арестович під час розмови із російським адвокатом Марком Фейгіним. Він нагадав, що, за даними української розвідки, за дивних обставин у Мелітополі вже загинуло понад 70 російських військових лише за період з 20 березня до 12 квітня.

У окупантів, які загинули, переважно виявляли вогнепальні та ножові поранення.

За словами Арестовича, в окупованому росіянами місті можуть партизанити українці, які влаштовують розправу із нічними патрулями загарбників. При цьому він додав, що окупантам не варто було чекати чогось іншого.

Advertisement

“Тобто хтось там ловить нічні патрулі… Росіянам не варто було нічого іншого і очікувати: якщо вже прийшли, то отримуйте”, – наголосив радник голови ВП.

Раніше про ліквідацію російських окупантів невідомими месниками у Мелітополі повідомляли у Головному управлінні розвідки Міноборони України. Тоді зазначалося, що інформацію про точну кількість убитих та обставини смерті окупаційна адміністрація ретельно приховує.

Також раніше повідомлялося, що невідомий розстріляв у Мелітополі авто окупантів із намальованою на ньому літерою Z. Після цього окупанти влаштували у місті патрулі та почали шукати “нацистського снайпера”.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement