Армія Азербайджану просунулася на 7,5 км углиб Вірменії, обидві сторони повідомляють про втрати

Збройні сили Азербайджану просунулися на 7,5 км углиб Вірменії у напрямку прикордонного міста Джермук. З початку боїв загинуло понад 130 вірменських військовослужбовців, Баку повідомило про 77 загиблих.

Про це пише Deutsche Welle, посилаючись на повідомлення начальника Генштабу ЗС Вірменії Едварда Асряна. Він зазначив, що до початку бойових дій 13 вересня відстань від Джермука до кордону з Азербайджаном складала близько 12 км.

“Наразі сили противника перебувають на відстані 4,5 км від міста Джермук”, – сказав Асрян.

За його словами, збройні сили Азербайджану також зайшли на глибину від одного до двох кілометрів у напрямках населених пунктів Неркін Анд Сюнікської області та Шоржа Гегаркунікської області.

Як повідомили в Генштабі ЗС Вірменії, загалом армія Азербайджану просунулася на територію Вірменії за шістьма напрямками.

“У деяких напрямках ми втратили деякі бойові позиції, і противник зміг великими підрозділами вдертися вглиб нашої оборони. У деяких напрямках нам вдалося відкинути супротивника на вихідні позиції”, – сказав Асрян.

Крім того, Єреван повідомив, що збройні сили Азербайджану обстріляли місто Мартуні, яке розташоване за 125 км на схід від Єревана.

За словами прем’єр-міністра країни Нікола Пашиняна, під час боїв загинуло 135 військовослужбовців Вірменії, але їхня кількість, ймовірно, продовжить зростати.

Зі свого боку Азербайджан повідомив про 77 загиблих.

OBOZREVATEL

    Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )