Армія рф отримала” по зубах”! Путін планував ще одну війну на 2027 рік: хто мав бути наступний…

Матас Малдейкіс каже, що серйозний опір українців поламав і відсунув плани Кремля.

Завдяки швидкій реакції і потужній відсічі українських захисників армія рф отримала по зубах настільки, що спроб нападати на інші держави робити поки не буде. Але такі плани дійсно все ще є. Про це заявив депутат литовського Сейму Матас Малдейкіс в ефірі “Україна 24”.

За його словами, володимир путін планував ще одну війну на 2027 рік. Він зазначив, якби бункерний дід домігся успіхів в Україні, вже через 5 років путінські військові могли б вторгнутися на територію Європи, почавши свою ходу з Литви.

Проте ЗСУ зробили свою справу, і зараз в Кремлі сподіваються знайти вихід з ситуації, що склалася. Однак всю рф литовський депутат характеризує як країну, “що живе розумінням світу XIX століття”.

путин, Николай Патрушев

“Ніколи не думаєш, що в XXI століття прийде війна. Коли велика частина політиків про це говорила, їм відповідали, що це неможливо і не треба істерити, таке в XXI столітті неможливо. Ми запевняли, що це можливо, тому що є держава рф, яка живе в розумінні світу XIX століття, і це треба розуміти і до цього готуватися”, – пояснив він.

Відео дня:

Окремо він додав, що багато подій в українській політиці йому нагадують колишні події в Литві, яка теж тривалий час йшла в ЄС і НАТО. У цьому контексті Матас Малдейкис підкреслив, що “політика проросійських партій в цьому плані є згубною”.

Прокоментуйте:

За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Армія рф отримала” по зубах”! Путін планував ще одну війну на 2027 рік: хто мав бути наступний…