“Артисти – це привілейований клас?:” відомому гурту відмовили у виїзді за кордон після скандалу з Щегелем

Учасникам української групи відмовили у виїзді за рішенням Мінкульту.

Відомий український джаз-панк гурт The Hypnotunez повідомив, що за рішенням Міністерства культури не зміг виїхати за кордон у благодійний тур.

Відео учасники гурту опублікували на сторінці The Hypnotunez у Instagram.

Вони повідомили, що провели 20 годин на кордоні з Польщею, але їх так і так не випустили з України через нові зміни у правилах виїзду за кордон артистів, які Мінкульт запровадив після скандалу з коміком Андрієм Щегелем.

“Ми виїхали до нашого європейського туру, проте вже 20 годин стоїмо на пункті пропуску. У зв’язку з останніми новинами навколо Міністерства культури та так званих “артистів” ми стоїмо на місці. Вони призупинили можливість виїзду справжніх діячів культури за кордон, оголосивши про якихось – нові зміни і правила, про які ніхто не знає, не повідомивши про це заявників. Неможливо додзвонитися і знайти цю інформацію в департаменті або мережі”, – кажуть учасники групи.

“Це просто жах. Як музикант, розумію вас, теж неясно що робити з прийдешніми турами і як з цим боротись. Але те що розвертають навіть тих хто вже отримав дозвіл — це просто нечувано”,

“Чим ви краще плиточника, який все життя заробляв гроші працєю в єс? чому ви маєте їздити, а плиточник, який не має роботи в Укаїні мають сидіти під замком?”,

“Перемога скоро, потім буде всесвітній тур”,

“У нас артисти – це привілейований клас тепер? Чим ви кращі за інші професії? Завали за 6500 раби повинні розгрібати, поки депутати та колеги по естрадному цеху катаються як хочуть”, – пишуть у коментарях.

Прокоментуйте:

Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )