Автозасмага: 5 основних переваг над прийняттям звичайних сонячних ванн

Чому варто додати автозасмагу у свою косметичку.

Не секрет, що одним з невід'ємних атрибутів літа є гарна рівна засмага на нашому тілі. Однак отримати її природним шляхом не завжди представляється можливим. Обмежена кількість часу, фінансів, стан здоров'я і т. д. можуть стати серйозною перешкодою на шляху придбання засмаги. Що ж робити в такій ситуації? Відповідь очевидна — створити засмагу штучним шляхом. А саме скористатися автозасмагою, інформує Ukr.Media.

Якщо ви теж хочете побавити свою шкіру приємним бронзовим нальотом, але все ще сумніваєтеся в доцільності придбання автозасмаги, то ось вам 5 причин «ЗА». Ми впевнені, що ознайомившись з наведеними нижче аргументами, всі ваші сумніви неодмінно зникнуть.

Відсутність опіків

Природний процес засмаги найчастіше тягне за собою неприємні наслідки у вигляді сонячних опіків, шкірні покриви запалюються і доставляють дискомфорт і біль. Застосовуючи автозасмагу, з такою проблемою ви точно не зіткнетеся. Ваша шкіра залишиться здоровою, а сухість і стягнутість обійдуть вас стороною.

Швидкий результат

Щоб засмага була інтенсивною і рівною, дівчатам доводиться проводити на пляжі не одну годину і день, і при цьому позитивний результат не гарантований. З автозасмагою справи йдуть зовсім інакше. Активні компоненти у складі працюють дуже швидко, і вже через кілька годин ви станете смаглявкою.

Доступна ціна

Якщо порівнювати вартість автозасмаги з вартістю абонемента в солярій або путівки у теплі краї, то перший однозначно виграє. Придбавши автозасмагу і використовуючи її в домашніх умовах, ви зможете заощадити пристойну суму і витратити ці гроші на себе кохану.

Мінімум протипоказань

Часто можна почути, що користуватися автозасмагою можуть одиниці, і взагалі це шкідливо. Але як показують дослідження, протипоказань у якісного продукту для штучної засмаги практично немає. Єдиний нюанс — це алергічність до деяких компонентів у складі і період лактації у жінки, яка нещодавно народила. Крім того, вагомий доказ універсальності автозасмаги для всіх — це можливість використовувати засіб вагітним представницям прекрасної статі, (до речі, вплив прямих сонячних променів, а значить і природний загар для них небажаний).

Можливість видалення

Якщо спроба отримання штучної засмаги виявилася невдалою (на шкірі з'явилися розводи, колір занадто інтенсивний, або вам просто перехотілося бути засмаглими), то автозасмагу можна змити косметичною олією, лимонним соком і іншими засобами. А ось з бронзовим нальотом, отриманими в солярії або під променями ультрафіолету, так не вийде.

Погодьтеся, перерахованих причин більш ніж достатньо для того, щоб додати автозасмагу у свою косметичку і насолоджуватися отриманим ефектом.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Автозасмага: 5 основних переваг над прийняттям звичайних сонячних ванн