«Азійські хитрощі – це все маячня»: аналітик розповів, чому Токаєв приїхав у москву 9 травня

Політичний аналітик Валентин Гладких пояснив, чому, з одного боку, Казахстан підтримує санкції проти рф, а з іншого – президент Токаєв приїжджає у москву на День перемоги 9 травня.

Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

Як пояснює аналітик, там, де можна проявити лояльність, Токаєв її вимушено проявляє, а там, де це надто дорого, ні. До того ж, стверджує він, президент Казахстану не один такий, а насправді росія в ізоляції і ці візити їй нічого не додають.

«Це нічого абсолютно не додає путіну чи його оточенню. Добре, приїхали до тебе люди. Я думаю, що путін би обміняв можливість недолучення Казахстану до санкцій за невізит до москви на День перемоги. Тому що є все ж таки реальні прагматичні інтереси, а є суто символічні пропагандистські», – пояснює Валентин Гладких.

За його словами, там, де від держав, лідери яких побували у москві 9 травня, вимагається дотримання норм цивілізованого світу, вони їх дотримуються, адже не хочуть догоджувати путіну ціною конфронтації із цивілізованим світом. Водночас, констатує гість програми, якщо якийсь жест не є принциповим, то його можна зробити.

«Азійські хитрощі – це все маячня. Приїхали та й приїхали. Не приїхали б, нічого б не було. Тобто це абсолютно не додає ніякого представницького рівня цьому дійству і цьому видовищу», – підкреслює Валентин Гладких.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )