Connect with us

Новини

Б’ють, куди можуть дістати: Ігнат про зміну тактики обстрілів окупантами

Published

on

Окупаційні війська обстрілюють Україну з повітря, використовуючи іншу тактику. Тепер під більшою загрозою прифронтові області чи території, розташовані неподалік державного кордону.

Це пов’язано з тим, що загарбники стали активніше застосовувати проти наземних цілей переобладнані зенітні комплекси С-300. Про це в телемарафоні повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. Зазначимо, що ворог б’є по Україною і новою зброєю – керованими авіаційними бомбами, які також небезпечні для територій поблизу лінії фронту чи кордону.

“Цсі звикли з осені-зими чути про масовані обстріли всієї України, коли ворог фактично застосував увесь свій стратегічний арсенал крилатих ракет і випустив їх по об’єктах нашої критичної інфраструктури. Зараз це змінилося. З весни ворог насамперед атакує південні, східні й північні області. Куди може дістати тією зброєю, там і атакує“, – пояснив Ігнат.

Ще декілька місяців тому Росія мала на зберіганні приблизно 7 тисяч ракет для С-300 (такі дані публікувала українська розвідка). Чимало снарядів уже використані.

Advertisement

“Треба розуміти, в якому стані ці ракети, якщо вони готові до застосування. Як вони зберігалися, чи не відсиріли вони. Тому не можна точно сказати, скільки в них є боєздатних, бо як уже неодноразово бачили при застосуванні С-300, їх знаходили на території Росії. Вони не долітали“, – зазначив військовий.

Наголосимо, що боєприпаси до комплексів С-300 і С-400 Російська Федерація продовжує виготовляти. Крім того, нещодавно з’явилася інформація про відновлення виробництва ракет Х-50. Можна сказати, що це аналог Х-101.

“Можливо, [росіяни] взялися за неї, тому що є з чого робити і, можливо, тому, що вона дешевша. Це така ж крилата ракета, як Х-101, в принципі її можна збивати засобами ППО”, – розповів Ігнат про Х-50.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement