Бабуся дочекалася внука-захисника України з війни: мережу зворушило відео

У мережі з’явилося зворушливе відео зустрічі українського військовослужбовця зі своєю бабусею, яка дочекалася його з фронту. Старенька ледь пересувалася, але не могла стримати радості, коли побачила внука.

Кадри, на яких залишилися миті простого людського щастя, розлетілися соцмережами. Герой прийшов до рідної людини з квітами (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

“Боже, як зворушливо. От такі моменти хочеться дивитися часами і радіти”, “Бережи вас Боже! Повертайтеся живими, хлопці”, – писали українці в мережі.

Українців зворушила довгоочікувана зустріч
Коментатори були зворушені зустріччю військового з бабусею

Нагадаємо: раніше у мережі також показали щемливе відео зустрічі тата-військовослужбовця зі своєю маленькою донечкою. На кадрах видно, що дівчина здалеку побачила батька у військовій формі і миттю побігла до нього. Тато взяв дитину, після чого рідні люди, які довго чекали зустрічі, довго обіймалися.

Відео дня:

Іншого українського Героя з фронту дочекалася ціла родина. На опублікованих кадрах видно, як захисник виходить з автівки, а назустріч йому біжать доньки та син, а потім підходить дружина. Зустріч з найріднішими людьми викликала в військового сльози.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Бабуся дочекалася внука-захисника України з війни: мережу зворушило відео