Бабуся настільки сильно хотіла мати онуків, що зважилася допомогти своїй доньці, і тепер виношує її дитину самотужки

Дівчина тривалий час не могла завагітніти, тож на допомогу прийшла її мати. Тепер жінка виношує дитину доньки і свого власного онука. Це схоже на «Санта-Барбару», але з однією відмінністю — усі герої щасливі, інформує Ukr.Media.

Жителі Чикаго Бріанна і Аарон Локвуд одружилися у 2016 році й одразу ж після весілля спробували зачати дитину. Такий поспіх частково був пов’язаний з тим, що у дідуся дівчини виявили рак, а пара дуже хотіла, щоб чоловік побачив свого онука.

Однак завагітніти виявилося досить важким завданням для пари, хоча обидва думали, що їм вдасться зачати дитину досить швидко.

«Ви витрачаєте усе своє життя на те, щоб запобігти небажаній вагітності, а потім, коли ви припиняєте це робити, вагітність не настає відразу ж,» — розповіла Бріанна.

Незабаром невдалі спроби стали справжньою проблемою для молодят. Тоді Локвуди звернулися по допомогу до лікаря Брайана Коплана — ендокринолога з Центру народжуваності Іллінойсу. Лікар запропонував парі почати лікування безпліддя, яке через деякий час дало результат, але ненадовго.

На Бріанну чекали два викидні, у результаті яких у неї розвинувся синдром Ашермана — відбулося зрощення стінок матки, що призводить до її деформації. Але дівчина не збиралася здаватися, і завзятість, за словами Бріанни, допомогла їй не втратити надію і впоратися з відчаєм.

Після цього лікар запропонував молодій родині сурогатне материнство, однак ціна виявилася непідйомною для них — 100 тисяч доларів. Коли відчай почав потроху ламати дух Бріанни, у справу втрутилася її матір — 51-річна Джулі Ловін.

Жінці теж хотілося, щоб у доньки все вийшло, а сама вона хотіла побавитися з онуком, тому запропонувала себе у якості сурогатної матері.

Здивована донька деякий час відмовлялася від пропозиції матері, але зрештою жінці вдалося її переконати. Тоді Локвуди пішли на прийом до лікаря Коплана разом з Ловін, щоб розповісти про своє рішення.

Подібно до Бріанни, лікар дуже скептично поставився до цього задуму, хоча для своїх років Джулі була цілком здоровою і атлетичною жінкою. Після того, як матір Бріанни здала усі необхідні аналізи, лікар нарешті дав дозвіл на процедуру, і тепер Джулі виношує свого біологічного онука.

«Очевидно, це дуже унікальний сценарій, який був реалізований після дуже ретельних індивідуальних медичних, психологічних і етичних досліджень, — пояснив лікар Каплан. — Родинна динаміка, безумовна підтримка і жертва, а також стійкість людського духу принизили мене як лікаря.»

Сама Ловін сказала, що вона не могла вчинити інакше, а її вчинок — просто підтвердження материнської любові.

«Без сумніву, без жалю, я б зробила це. Я люблю її настільки сильно, що просто хотіла їй допомогти», — розповіла вона.

Для жінки це друга за рахунком вагітність, яка, за її словами, минає досить легко, хоча і трохи виснажливо. Однак вона щаслива і з нетерпінням чекає на народження онуки, чию стать родині вдалося нещодавно з’ясувати.

Радісна подія підштовхнула родину поділитися своєю унікальною історією з усім світом, тому вони створили акаунт в інстаграмі. Через свій профіль Бріанна інформує підписників про ресурси, куди можна звернутися з питаннями про безпліддя, його лікування та психічне здоров’я.

Більше того, профіль схожий на щоденник, який фіксує важливі події цього періоду, яким одного разу Локвуди зможуть поділитися з донькою, чиє народження заплановане на 12 листопада.

«Вона буде оточена любов’ю», — зробила висновок Бріанна.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Бабуся настільки сильно хотіла мати онуків, що зважилася допомогти своїй доньці, і тепер виношує її дитину самотужки