Бачила сенс життя у допомозі іншим: колеги розповіли про вбиту російською ракетою журналістку Гирич

Загибла внаслідок ракетного удару в Києві 28 квітня 55-річна журналістка Віра Гирич була добре відома в журналістських колах. Її смерть глибоко шокувала не лише близьких та рідних жінки, але й колег, які знали її як спокійну, доброзичливу інтелігентну жінку та професіонала своєї справи.

Як пишуть “Факти“, Гирич працювала журналісткою та продюсеркою у “Радіо Свобода”, а до цього на телеканалах “1+1”, “СТБ” та “Еспресо.TV”. Редакторка проєкту “Радіо Донбас. Реалії” Тетяна Якубович розповіла, що дуже складно усвідомити те, що жінки більше немає. .obozrevatel

“І я, і більшість моїх колег того дня, 28 квітня, спілкувалися з нею, переписувалися… Дехто був із нею на зв’язку ще за пів години до ракетного удару”, – зазначила вона.

За словами Якубович, попри війну, ракетні обстріли Києва та переживання за батьків, які пережили окупацію на Київщині і тільки нещодавно були звільнені ЗСУ, Гирич продовжувала працювати.

Відео дня:

“Віра справді була професіоналом. Вона мала величезний досвід роботи в медіа, працювати з нею було дуже приємно. Спокійна, доброзичлива інтелігентна жінка. Вона вміла, як кажуть, наводити мости”, – зазначила колега загиблої журналістки.

“Кожен її вчинок завжди мотивувався неймовірною турботою, і йдеться про людину, яка завжди була selfless, що зможуть підтвердити всі хто її знав, і всі, хто пересікався з нею в професійному просторі. Для неї не існувало поняття егоїзму, і в допомозі іншим вона отримувала найповніший сенс свого життя. Я не намагаюся ідеалізувати покійну людину, а просто кажу як є”, – написав у Facebook син Віри Гирич Богдан.

“Вибач мене, мамо, за те, що не захистив тебе… Слів немає для того, щоб описати те, що відчуваю зараз. Обіцяю тобі прожити залишок мого життя так, щоб ти мною пишалася, там, нагорі”, – додав він.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Бачила сенс життя у допомозі іншим: колеги розповіли про вбиту російською ракетою журналістку Гирич